© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

JAV aktorius Johnny Deppas (Džonis Depas) nuleido juokais skandalą, kilusį dėl jo šunų per neseniai surengtą kelionę į Australiją, kai vienas tos šalies vyriausybės narys pagrasino numarinti jo augintinius dėl karantino taisyklių pažeidimo.

Aktorius ir jo žmona Amber Heard (Amber Herd) užsitraukė Australijos institucijų rūstybę, kai paaiškėjo, jog jie atsigabeno į šalį Jorkšyro terjerus Pistol ir Boo (Bu), neužpildę atitinkamų dokumentų ir neatlikę privalomų karantino procedūrų.

Šuneliai buvo parskraidinti į Jungtines Valstijas privačiu reaktyviniu lėktuvu, kai žemės ūkio ministras Barnaby Joyce’as (Barnabis Džoisas) pagrasino liepsiantis tuos augintinius užmigdyti, jeigu jie liks šalyje, kurioje J.Deppas filmavosi naujoje kino sagos “Karibų piratai” (Pirates of the Caribbean) dalyje.

52 metų aktoriui dabar gresia iki 10 metų laisvės atėmimo ir didelė bauda už neteisėtą šunų įvežimą į Australiją, o A.Heard buvo iškviesta pirmadienį stoti prieš teismą Kvynslande, kur yra kaltinama neteisėtu gyvūnų įvežimu ir suklastoto dokumento pateikimu.

J.Deppo žmona anksčiau išvadino B.Joyce’ą “nevaldomu banditu” dėl grasinimo nugalabyti jos šunis.

“Liūdna padėtis, kad jie išpūtė tai į pasaulinio lygio naujieną”, – sakė ji.

Venecijos kino festivalyje viešintis J.Deppas penktadienį kalbėdamasis su žurnalistais juokavo apie tą skandalą: “Užmušiau savo šunis ir juos suvalgiau, vykdydamas tiesioginį įsakymą, duotą kažkokio, nežinau… prakaituoto pilvūzo iš Australijos.”

J.Deppas atvyko į Italiją reklamuoti naujo filmo “Juodosios mišios” (Black Mass), kuriame jis suvaidino liūdnai pagarsėjusį Bostono nusikalstamo pasaulio vadeivą Jamesą Bulgerį (Džeimsą Baldžerį).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto
tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: