Organizatorių archyvo nuotr.

Prasidėjus vėsiajam sezonui, permainų vėjai įsibrauna ir į rūbų spintą. Metas spintos gilumoje susirasti storesnius megztukus, prisiminti, kur sudėti aulinukai, o kur guli pirštinės. Svarstant, kuo vilkėti šį rudenį, žinoma, negalima pamiršti fakto, kad naują sezoną lydi naujos mados ir tendencijos. Newmood komanda pateikia penkis praktiškus patarimus, kaip atnaujinti savo rudens garderobą neišlaidaujant ir laikantis darnaus vartojimo principų.

Tvarus vartojimas – madingiausia šio sezono tendencija

Prieš imantis savo spintos pertvarkos ir naujų derinių kūrimo, pagalvokite, kaip norimo rezultato galite pasiekti padarant kuo mažesnės žalos aplinkai. Beje, tvarus vartojimas puikiai suderinamas su šio sezono mados tendencijomis. Laiko ratas apsisuko ir grįžta aštuntojo dešimtmečio stilius, be to, į itin platų šių metų sezono tendencijų spektrą pateks ir spintos gilumoje pasimetę perliukai. Galima teigti, kad madingiausi šį rudenį bus tie, kurie kurdami derinius ieškos įkvėpimo savo rūbų spintoje, o ne parduotuvių lentynose.

Spintos revizija – visada pasiteisina siekiant atsinaujinti

Rudens garderobo formavimą reiktų pradėti nuo atlapotų savo spintos durų. Prieš sudarinėjant pirkinių sąrašą tiesiog būtina peržvelgti, kiek ir ko gražaus jau turite. Be to, atidus spintos turinio peržiūrėjimas gali pateikti malonių staigmenų. Tikrai verta į dienos šviesą ištraukti jau pamirštą leopardinio rašto palaidinę – gyvūnų kailio printai karaliauja šio rudens karščiausių tendencijų topuose. Panašių perliukų galite rasti ir daugiau. Be to tiksliai žinant, kiek ir ko yra spintoje, bus paprasčiau apsispręsti, kokių pirkinių reikia, o naujus rūbus rinktis taip, kad jie derėtų su turimais.

Rūbų kapsulės principą taikykite ir rudenį

Jei dar neturite, tikrai verta pagalvoti apie rudeninių rūbų kapsulės įsigijimą. Jaukus golfas aukštu kaklu, patogūs džinsai ir keletas kitų universalių rūbų pravers tiek dienomis, kai pirmenybę teikiate komfortui, tiek kuriant drąsius derinius. Aukštos kokybės, universalaus dizaino rūbai bus nešiojami ne vieną sezoną, todėl verta jiems paskirti didesnę sumą, nei supermadingiems drabužiams, kurių nebūtinai dėvėsite kitą rudenį.

Mielai naudokitės siuvėjų paslaugomis

Tikėtina, kad dalies turimų rūbų nenešiojate tik dėl nedidelių trūkumų. Kai kuriuos jų greitai ir nebrangiai gali sutvarkyti patyrusi siuvėja. Be to, šį sezoną ant bangos įvairios variacijos vintažo tema. Itin madingą vyriško kirpimo švarką ar paltą galite rasti vyro, brolio ar tėčio spintoje. Tokį laimikį tereiks nunešti pas siuvėją, kad patrumpintų rankoves ir sutvarkytų keletą kitų detalių. Naujam paltui skirta suma liks kreditinėje kortelėje, o gatvėje jausitės lyg žygiuotumėte podiumu.

Madingų batų pora visada pagyvina stilių

Susidėliojus prioritetus rūbų spintoje, būtina nepamiršti ir aksesuarų. Čia vėlgi verta atminti tvaraus vartojimo principus ir suvaldyti norą įsigyti pusę batų parduotuvės. Mados tendencijų topuose atsirinkite jūsų skoniui bei stiliui artimiausius modelius ir ženkite į naują sezoną užtikrintu žingsniu. Juolab pasirinkimas itin platus: platformos, masyvūs sportbačiai, suvarstomi aukštaauliai, kaubojiški aulinukai.

Peržiūrėjus rūbų spintos turinį, atsirinkus ką nešiosite šį rudenį, o ką vėl paslėpsite spintos gilumoje bei sudarius naujų pirkinių sąrašą, metas skirti laiko apsipirkimui. Užsukite į https://newmood.lt internetinę parduotuvę, kur rasite labai platų madingų rūbų pasirinkimą. Maloniai nustebins didelis populiarių prekių ženklų rūbų bei aksesuarų pasirinkimas ir konkurencingos kainos.

Užsakymo Nr. KMC190097

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: