Pexels.com archyvo nuotr.

Kol vieni rytais ruošdamiesi į darbą gali apsiauti paprastus tvarkingus batus, kitiems aprangos reikalavimai yra šiek tiek griežtesni. Dirbantiems statybvietėse ar kitose padidintos rizikos vietose privaloma apsauginė avalynė, darbui pritaikyti drabužiai, galvos apsauga ir pan. Tokios aprangos pasirinkimas yra atsakingas sprendimas, nuo jo gali priklausyti jūsų sveikata ir saugumas. Prieš perkant verta pasidomėti skirtingais gamintojais, kurie specializuojasi darbo drabužių gamyboje.

Darbo drabužių gamintojai OYSTER orientuojasi į šiuolaikiškumą, tvarumą, madą, o taip pat daug metų lyderiauja rinkoje gamindami tradicinius amatininkų rūbus. Naujovės ir inovatyvumas – prioritetų viršuje, todėl įmonė nuolat ieško optimalių sprendimų. Tokie produktai kaip patentuota SNAPfast įrankių ir įrankių krepšelių tvirtinimo sistema bei patvarūs gaminiai iš natūralaus ekologiškos medvilnės audinio užtikrina vartotojui ir aplinkai draugiškus produktus.

Jeigu OYSTER parduotuvėse siūlomi darbo drabužiai neatitinka jūsų darbo specifikos, visada galite pateikti individualų užsakymą – gausite specialiai jums pritaikytą produktą. Ir visai nesvarbu, ar dizainas kuriamas nuo nulio, ar jau egzistuojanti apranga tiesiog papuošiama įmonės logotipu.

Kaip ir bet kokie kiti drabužiai, darbo drabužiai apie žmogų pasako labai daug, todėl į tinkamos, kokybiškos, tvarios ir patvarios aprangos paiešką verta investuot ir laiką, ir pinigus.

Užsakymo Nr. KMC190110

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: