Organizatorių archyvo nuotr.

Net nepastebime, kaip šiltuoju sezonu tampame kur kas aktyvesni – kiekvieną šiltesnę dieną norisi praleisti užsiimant aktyvia ar tiesiog turininga veikla. Visgi, laikui bėgant naujų idėjų gali ir pritrūkti. Tam, kad taip nenutiktų, skubame Jums į pagalbą ir pateikiame įdomiausių vasariškų pramogų sąrašą – jis pritaikytas skirtingiems skoniams ir poreikiams, tad tikėtina, kad čia atrasite bent vieną Jums įdomiai atrodančią veiklą. Ką šią vasarą verta išbandyti?

Surenkite pikniką gamtoje

Tokia idėja tikrai yra pakankamai lengvai įgyvendinama – pikniką galite surengti tiek savo kieme, tiek labai gražiame gamtos kampelyje. Pasirūpinkite gardžiais užkandžiais, pasikvieskite malonią kompaniją ir išsirinkite šiltą dieną – tai vienintelės sąlygos, kad Jūsų iškyla būtų pavykusi. Keisdami šiuos elementus (pavyzdžiui, išbandydami naujas vietas) kaskart patirsite vis naujus įspūdžius, taigi tokia veikla tikrai neturėtų atsibosti. Tačiau bent vieną kartą per visą vasarą surengti pikniką – tiesiog privalu.

Išbandykite naują sporto šaką

Tikriausiai sutiksite, kad vasara yra puikus metas naujiems iššūkiams ir senų svajonių įgyvendinimui. Išbandyti naujas veiklas verta net ir tuomet, jei to daryti net neplanavote – galbūt atrasite save tokiose srityse, kuriose net neįsivaizdavote. Išbandykite riedžius ar elektrinius paspirtukus, šokite ant riedlentės, pradėkite nardyti, labiau įsigilinkite į žolės riedulio taisykles – tai tik kelios idėjos, kurios gali Jums palikti įspūdį. Jei nepabijosite naujovių, šią vasarą išnaudosite visu šimtu procentų.

Savaitgalį praleiskite palapinėje

Kelios naktys laukinėje gamtoje tikrai paliks neišdildomą įspūdį – jei tokia veikla patiks, galbūt dažniau minkštą savo lovą nuspręsite iškeisti į palapinės čiužinį. Tiesa, turėtumėte pasistengti, kad pirmasis įspūdis būtų kuo geresnis: apsirūpinkite kokybišku inventoriumi, nepamirškite užkandžių, šiltų rūbų ir pasirinkite saugią, tačiau turistais neperpildytą nakvynės vietą. Viso to pakaks, kad namo sugrįžtumėte gerai pailsėję ir ženkliai papildę savo energijos atsargas.

Dažniau mėgaukitės vandens pramogomis

Jei tik turite galimybę, pastatykite baseiną savo kieme – šiuo metu prekyboje galima rasti įvairaus dydžio modelių, kuriuos galėsite pasistatyti net ir tuomet, jei neturite itin daug laisvos vietos. Visgi, jei tokios galimybės nėra, pats metas geriau pažinti visus netoliese esančius paplūdimius. Tai vienas iš tų malonumų, kurių šaltuoju sezonu nepakartosite, tad pasistenkite, kad smagių maudynių visiems šeimos nariams nebūtų per mažai.

Pažinkite Lietuvos ežerus

Vandens pramogomis galima mėgautis ne tik kieme prie baseino, bet ir geriau susipažįstant su populiariausiais ar priešingai, dar neatrastais mūsų šalies telkiniais. Taip ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir geriau pažinsite savus kraštus. Kai įprastos maudynės atsibos, apsvarstykite galimybę įsigyti valtį – smagiai plaukiodami, dar įdomiau praleisite laisvalaikį. Tokia veikla ypač patiks tiems, kurie plaukti vis dar neišmoko. Pripučiami jų modeliai yra pakankamai kompaktiški, jog tilptų net ir į Jūsų bagažinę. Spauskite čia, jei svarstote apie valties įsigijimą.

Leiskitės į dviračių žygį

Ne paslaptis, jog keliavimas dviračiu turi daugybę privalumų – turime galimybę neskubėti, grožėtis kintančiais kraštovaizdžiais ir visą laiką būname gryname ore. Žinoma, užsiimant tokia veikla, pavyksta ir neblogai pasportuoti, tad jeigu esate sporto entuziastas, sporto salę vasaros sezonu drąsiai galite iškeisti į dviratį. Tokia transporto priemonė pravers ne tik savaitgaliais stengiantis geriau susipažinti su Lietuva – ji lygiai taip pat gali atstoti ir Jūsų automobilį. Šiuo metu dviračių įvairovė tikrai yra pakankamai plati, jog būtų verta pagalvoti apie tokią alternatyvą. Platų jų pasirinkimą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė – šioje svetainėje dviratį įsigysite gera kaina.

Išnaudokite lietingas dienas

Kad ir kaip norėtume kiekvieną vasaros dieną mėgautis kaitriais saulės spinduliais, tenka pripažinti, jog tokių akimirkų nėra tiek daug, kiek norėtųsi. Visgi, tai nereiškia, kad lyjant lietui reikia nuobodžiauti: net ir tuomet galima susigalvoti įdomių pramogų. Žaiskite stalo žaidimus, surenkite kino festivalį, eksperimentuokite virtuvėje ar tiesiog atlikite darbus, kuriuos seniai atidėliojote – net nepastebėsite, kaip ir vėl išauš dar viena saulėta diena.

Įtraukę šias veiklas į savo laisvalaikį, vasarai baigiantis, galėsite drąsiai teigti, jog maksimaliai išnaudojote visus jos privalumus. Galbūt šios pramogos įkvėps ir naujoms idėjoms – kuo jų daugiau, tuo šiltesni prisiminimai Jūsų lauks žvarbų rudenį.

Užsakymo Nr. KMC200062

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Sponsored video

Taip pat skaitykite: