Organizatorių archyvo nuotr.

Kai jūsų namuose neplanuotai nutrūksta elektra, galite susidurti su daugybe nepatogumų ir išlaidų, įskaitant sugedusį maistą, užšalusius vamzdžius, užlietus rūsius ir supelijusias sienas. Iš tiesų, vieno didelio elektros energijos tiekimo sutrikimo gali pakakti, kad paskatintu nusipirkti generatorių. Elektros generatoriai gali išspręsti šias problemas.

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti

Norėdami nustatyti reikalingo generatoriaus dydį, apsvarstykite prietaisus, kuriuos reikia maitinti, ir sudėkite jų galingumą. Tačiau, jei svarstote apie nešiojamąjį generatorių, neišleiskite daugiau pinigų tam, kuris gamina daugiau energijos, nei jums reikia prietaisams. Nėra reikalo didinti galingumą, nebent norite turėti daugiau energijos ir esate patenkinti, kai reikia turėti daugiau.

Priklausomai nuo jums reikalingo generatoriaus dydžio, galite rinktis tarp tradicinio nešiojamojo generatoriaus ir inverterio generatoriaus, kuris elektroniniu būdu judina variklį aukštyn ir žemyn, kad būtų tiekiama energija efektyviau. Inverteriniai generatoriai yra brangesni nei tradiciniai generatoriai, tiekiantys tą pačią galią.

Galingumas

Vienas iš būdų atsakyti į klausimą, kokio dydžio generatoriaus jums reikia, yra susumuoti visko, ką norite maitinti, galia vatais. Tai suteiks jums apytikslę apytikslę informaciją. Tačiau prieš išnaudodami skaičiuotuvą atminkite, kad kai kurie prietaisai – pavyzdžiui, oro kondicionieriai, šaldytuvai ir siurbliai – sunaudoja daug daugiau galios tuo metu, kai jie veikia. Šie viršįtampio vatai gali sugadinti jūsų skaičiavimus, jei į juos neatsižvelgsite.

Daugelis žmonių mano, kad mažesni generatoriai gali būti naudojami budėjimo režimui, nes jie neveikia visą laiką. Tai ne tik neteisinga, bet ir gali labai pakenkti. Deja, per mažas generatorius yra viena iš dažniausiai pasitaikančių pirkėjų klaidų. Tai ne tik susijusi su rizika sugadinti naująjį generatorių, bet ir sugadinti kitą su juo prijungtą turtą, sukurti pavojingas situacijas ir netgi apriboti bendrą įrenginio ir (arba) juo besiremiančios įmonės efektyvumą.

Idealus generatoriaus dydis yra toks, kuris tinkamai suderintas, kad maitintų visus tuos dalykus, kuriuos norite veikti vienu metu. Jei jis yra per didelis, jį ne tik brangiau įsigyti, bet ir nebūtinai veiks taip efektyviai, kaip tinkamai suderintas dydis. Jei jis per mažas, kai kuri įranga gali nesuteikti maksimalaus našumo, todėl gali sutrumpėti jos eksploatavimo laikas.

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: