Organizatorių archyvo nuotr.

Vieni svajoja tapti IT specialistais, kiti – krepšininkais, treti – masažuotojais. Kiekvienam – savas kelias. Tačiau neretai lietuviai nori įgyti masažo žinių ir savo malonumui, t. y. masažuoti antrąją pusę, artimuosius ar net atlikti savimasažą. Taigi, kur galima išmokti masažo paslapčių Kaune?

Lietuvos sporto akademija

Lietuvos sporto akademija siūlo įgyti profesionalaus masažuotojo kvalifikaciją. Tad jei norite ne tik išmokti padaryti atpalaiduojantį ar tonizuojantį klasikinį masažą, bet ir gauti tai įrodantį pažymėjimą, ši vieta – kaip tik jums. Be to, čia sužinosite ir įvairius būdus, kaip padėti kenčiantiems nuo nugaros, sąnarių skausmų bei turintiems įvairių skausmingų raumenų problemų.

Grozite.lt

Tai vieta, kurioje siūlomi tiek individualūs, tiek grupiniai mokymai. Itin svarbu, jog kursus veda kvalifikuoti specialistai, kurie jums perduos tik geriausias ir jau laiko išbandytas žinias. Baigus kursus išduodamas baigimo sertifikatas. Na, o ko išmoksite šiuose kursuose? Tai – klasikinis masažas, kosmetinis veido masažas, gydomasis masažas, relaksacinis atpalaiduojantis – aromaterapinis masažas, medaus masažas (SPA Shanti Kaunas atlieka karamelės masažą, kurio principas – labai panašus), vakuuminis masažas aparatu, kūno linijų korekcijos masažas, anticeliulitinis masažas bei įvyniojimai.

Ispado

Ispado siūlo itin plačius masažo kursus, kuriuos sudaro netrumpas sąrašas įgytų žinių. Ko išmoksite šiuose kursuose? Kaip teisingai atlikti terapinį pėdų masažą, galvos ir rankų masažą, japonišką masažą, vaikų masažą nuo kūdikystės iki paauglystės, havajietišką masažą LOMI-LOMI Nui bei šiuolaikinį anticeliulitinį masažą. Ir tai dar ne viskas! Papildomai galėsite gilinti žinias tokiuose masažuose kaip: klasikinis viso kūno, galvos masažas ir kt.

Idėjos grožio verslui“ mokymo centras

Šis mokymo centras teikia tokius masažo kursus: klasikinis masažas, sportinis masažas, kūno linijas koreguojantis masažas, atpalaiduojantis masažas, medaus masažas, įvyniojimai, aromaterapinis masažas, pėdų reflekso terapija, potrauminis masažas, anticeliulitinis masažas, limfodrenažinis masažas.

Tiesa, šiame centre, nors ir nėra kirpyklos Kaune mokymų, tačiau apstu kitų grožio srities kursų: nuo depiliacijų iki permanentinio makiažo.

Masažų akademija

Na, ir galiausiai – Masažų akademija. Tai mokykla, kuri turi sukaupusi jau 13 metų patirtį, todėl čia įgytos žinios – tikrai profesionalios. Tai – viena iš pirmųjų neformalaus mokymo įstaigų, kurios Lietuvoje ruošia būsimus masažistus darbui SPA centruose ir individualiai. Unikalu tai, jog čia naudojamos JAV, Prancūzijos masažo technikos.

Kokių masažų galima išmokti čia? Tai – relaksacinis, atpalaiduojantis, aromaterapinis viso kūno masažas, probleminių kūno dalių masažas, skulptūrinis lipolitinis probleminių vietų masažas, neurosedatyvinis veido masažas, kobido veido masažas, japoniško Reiki masažas, masažas su lavos akmenimis, senovės Hopi indėnų genties konhu terapija. Taip pat įgysite ir anatomijos teorijos žinių.

Partnerių narys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: