Orkaitė ir tvarumas: gaminkite skaniai sumažindami energijos suvartojimą

0
2
Nuotrauka: 1a.lt

Šiandien daugelis žmonių įvairiais būdais prisideda prie aplinkos tausojimo. Įvairi energiją tausojanti virtuvinė įranga, tarp jų ir orkaitė, suteikia puikią galimybę sumažinti energijos suvartojimą bei anglies pėdsaką. Tai prasmingas žingsnis siekiant tvaraus gyvenimo būdo, kuris ne tik padeda planetai, bet ir leidžia mėgautis gardžiais patiekalais. Dalinamės, kodėl verta įsigyti aukštos efektyvumo klasės orkaitę, kaip ją išsirinkti ir kokie modeliai šiuo metu yra populiariausi.

Jūsų virtuvėje naudojamas gartraukis, karšto oro gruzdintuvė bei kiti įrenginiai? Rinkitės aukštos efektyvumo klasės orkaitę

Turite didelę šeimą arba vertinate kokybišką, namuose ruoštą maistą? Tam reikalinga įvairi buitinė technika. Komfortabiliam maisto ruošimui yra būtinas kokybiškas gartraukis. Jis nepakeičiamas užtikrinant švarų orą ir nepageidaujamų kvapų ištraukimą. Modernus gartraukis gali turėti gausybę įvairių funkcijų ir būti priskirtas skirtingoms energijos klasėms.

Norėdami paruošti sveikesnį maistą, nemažai vartotojų naudoja karšto oro gruzdintuvę. Moderni karšto oro gruzdintuvė maistą apdoroja su oro srove, todėl gaminimui nereikia naudoti riebalų. Be to, kiekvienoje virtuvėje yra naudojama orkaitė, kaitlentė bei šaldytuvas, kuriuos visada laikome įjungtus. Todėl yra itin svarbu rinktis aukštos energijos efektyvumo klasės virtuvinę techniką.

Buitinės technikos energijos efektyvumo klasės yra standartizuotas būdas nurodyti prietaisų, įskaitant orkaitę, energijos naudojimo efektyvumą. Kaip įvertinti, kokiai klasei priklauso jūsų pasirinkta orkaitė? Europos Sąjungoje yra naudojama šių energijos efektyvumo klasių žymėjimo sistema:

  • A+++. Labiausiai energiją taupanti klasė. Šios klasės prietaisas yra labai efektyvus ir mažina energijos sąnaudas.

  • A++. Labai efektyvus, tačiau ne tokio aukšto lygio kaip A+++.

  • A+. Efektyvus, bet su didesnėmis energijos sąnaudomis nei A++ ir A+++.

  • A. Standartinis efektyvumo lygis, daugeliu atvejų technika yra ekonomiška.

  • B. Vidutiniškas efektyvumo lygis.

  • C ir žemiau. Mažai efektyvus buitinis prietaisas, pasižymintis didelėmis elektros energijos sąnaudomis.

5 populiariausi energiją tausojantys orkaičių modeliai

Rinkdamiesi orkaitę su aukštesne efektyvumo klase, taupysite energiją ir ilgainiui sumažinsite jos sąnaudas. Dalinamės 5 populiariausiais energiją tausojančiais žinomų prekių ženklų orkaičių modeliais. Jie garsėja ne tik efektyvumu, bet ir inovatyviomis technologijomis, leidžiančiomis gaminti skanius patiekalus, taupant energiją ir laiką. Tai yra puikus pasirinkimas siekiantiems tvarumo ir našumo savo virtuvėje!

Įmontuojama orkaitė „Whirlpool AKZM8480NB“

Nuotrauka: 1a.lt

Įmontuojama orkaitė „Whirlpool AKZM8480NB“ turi „Ready2Cook“ funkciją, kuri leidžia naudoti orkaitę be išankstinio įkaitinimo, turi įdiegtą savaiminio išsivalymo sistemą bei „6th Sense“ technologiją, užtikrinančią paprastą kepimo programos nustatymą.

Dėl „Cook3“ technologijos, šis modelis leidžia gaminti iki 3 patiekalų vienu metu, nesumaišant kvapų ir skonių. „Whirlpool AKZM8480NB“ orkaitės energinio efektyvumo klasė yra A+, tad būsite užtikrinti, kad jūsų orkaitė yra tvari bei tausojanti išteklius.

Įmontuojama orkaitė „Electrolux 700 serija SenseCook EOE7P31X“

Nuotrauka: 1a.lt

Įmontuojama orkaitė „Electrolux 700“ serijos „SenseCook EOE7P31X“ užtikrina trumpiausią kelią nepriekaištingam maisto ruošimui. Integruotas maisto termometras leidžia stebėti tikslią maisto vidinę temperatūrą, o pasiekus reikiamą – orkaitė automatiškai išsijungia. Tai suteikia daugiau kontrolės kepant ir padeda pasiekti džiuginančių rezultatų!

Patogus valdymas skystųjų kristalų ekrane, savaiminio išsivalymo bei greito kaitinimo funkcijos padeda taupyti jūsų laiką. Sklandų gaminimo procesą garantuoja ištraukiami bėgeliai, leidžiantys ergonomiškai pasiekti patiekalą. Šios „Electrolux“ orkaitės energinio efektyvumo klasė yra A+.

Įmontuojama orkaitė „Electrolux 800“ serija „SteamBoost“ EOB9S31WX

Nuotrauka: 1a.lt

Įmontuojama orkaitė „Electrolux 800“ serijos „SteamBoost EOB9S31WX“ yra moderni, efektyvi ir pasižyminti daugybe funkcijų. Tai yra 70 litrų tūrio orkaitė su maisto termometru, teleskopiniais bėgeliais bei 4 sluoksnių stiklo durelėmis.

Pagrindinis šios orkaitės privalumas – gaminimo garuose funkcija, suteikianti galimybę kepti skirtinguose drėgmės lygiuose. „Steamify®“ funkcija automatiškai reguliuoja reikiamą garų lygį. Orkaitė taip pat turi „Connected Cooking“ integruotą technologiją, leidžiančią nuotoliniu būdu valdyti gaminimo procesą, bei maisto termometrą. Su šia modernia ir efektyvia orkaite sutaupysite ne tik savo laiką, bet ir tausosite aplinką. Jos energinio efektyvumo klasė yra net A++!

Įmontuojama orkaitė „Bosch HBG672BB1S“

Nuotrauka: 1a.lt

Moderni „Bosch HBG672BB1S“ įmontuojama orkaitė turi „4D Hotair“ funkciją, užtikrinančią tolygų šilumos paskirstymą visose kepimo zonose. Integruota „AutoPilot10“ programa su 10 iš anksto nustatytų programų leis idealiai paruošti įvairius patiekalus. Visa tai itin palengvins patogus jutiklinis ekranas ir valdymo žiedas.

Ši orkaitė turi savaiminio išsivalymo funkciją, halogeninį apšvietimą, greitą įkaitinimą ir integruotą aušinimo ventiliatorių. Šis šiuolaikiško dizaino ir modernių funkcijų derinys yra idealus pasirinkimas norintiems aukštos kokybės ir patogumo. „Bosch HBG672BB1S“ orkaitės energinio efektyvumo klasė yra A+, todėl dažnai naudojantys orkaitę galės nesijaudinti dėl didelių elektros sąnaudų.

Įmontuojama orkaitė „Beko BBIM17400BP“

Nuotrauka: 1a.lt

„Beko BBIM17400BP“ įmontuojama orkaitė siūlo daug naudingų funkcijų. Automatinis valymas pasirūpins nešvarumais už jus tiesiog įjungiant 120 minučių valymo garais programą. Ji minkština sunkiai pašalinamas riebalų dėmes bei nešvarumus ir gerokai palengvina valymo procesą.

Orkaitė taip pat turi 3D kepimo funkciją, kurios metu visi kaitinimo elementai aktyvuojami ir šiluma visoje orkaitėje paskirstoma vienodai. „Booster“ funkcija greitai pasiekia norimą temperatūrą, o „AeroPerfect™“ technologija nuolat reguliuoja oro srautą, užtikrindama greitą ir vienodą gaminimą. Ši funkcionali ir patogi orkaitė pasižymi energinio efektyvumo klase A+.

Sveikas, namuose paruoštas maistas tausojant gamtą

Su meile namuose paruoštas maistas gali būti ir labai sveikas. Renkantis gaminti naudojant aukšto energetinio efektyvumo virtuvės techniką ne tik sveikai maitinsitės, bet ir tausosite gamtą bei jos išteklius. Orkaitė su energijos efektyvumo žyma A+, A++ arba A+++ ir funkcijomis, kurios leidžia gaminti taupiau, yra nepakeičiamas virtuvės pagalbininkas. Atsižvelgę į energetines klases, savo svajonių orkaitę galite rasti pasižvalgę po 1a.lt elektroninę parduotuvę!

Partnerio turinys

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here