Organizatorių archyvo nuotr.

Didžiausias sieninių šviestuvų privalumas, dėl kurio vis dažniau renkamės sieninius šviestuvus, yra ne tiek jų funkcionalumas, kiek estetika. Šiuolaikiniai modeliai puikiai puošia minimalistinio, šiuo metu madingo stiliaus kambarius. Jie taip pat gali pasitarnauti kaip būdas paryškinti kitus dekoratyvinius elementus. Jų dėka galite išryškinti nuotraukų, paveikslų ar kitų svarbių jums kambario detalių grožį.

Šiuolaikiniai sieniniai šviestuvai yra palyginti nedideli, todėl juos galite montuoti ir ten, kur nėra daug vietos. Jie puikiai tiks patalpose, kuriose svarbus kiekvienas centimetras, būtent todėl sieninius šviestuvus galima naudoti koridoriuose ir laiptinėse, kur mažai vietos, o šviesa yra būtina.

Taip pat verta pabrėžti, kad sieniniai šviestuvai gali būti projektuojami keliais būdais. Modeliai su žemyn nukreiptu šviesos spinduliu sukuria malonią atmosferą. Sprendimai su atspalviu, atsiveriančiu į viršų, efektyviai apšviečia kambarį. Taipogi parduotuvėse taip pat siūlomi sieniniai šviestuvai, kurie vienu metu skleidžia šviesą į abi puses. Dėl to jie ne tik suteikia daug šviesos, bet ir gražiai papuošia sieną. Įrengdami savo namus, rinkitės aksesuarus, kurie būtų nepakartojami, bet tuo pačiu pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Tokius gaminius rasite lempa.lt

Sieninius šviestuvus dažniausiai montuojame koridoriuose ir vonios kambariuose, bei miegamuosiuose. Pastaruosiuose jie dažniausiai naudojami kaip skaitymo lempa ir yra patogi alternatyva stovintiems šviestuvams – neužima vietos ant dažniausiai mažų naktinių staliukų. Vonios kambariuose sieniniai šviestuvai puikiai veikia kaip veidrodinis apšvietimas. Jie montuojami virš stiklo plokštės arba iš abiejų pusių. Toks sieninio šviestuvo aukštis garantuoja geriausią patalpos apšvietimą. Koridoriuose, ypač siauruose – sieniniai šviestuvai pakeičia centrinį lubinį apšvietimą, optiškai išplečia erdvę ir palengvina judėjimą, atlikdami savotiško kelrodžio funkciją.

Todėl, ieškodami savo svajonių apšvietimo, ieškote tokio, kuris atitiktų 3 pagrindines savybes. Pirmoji, žinoma, tinkamas šviesos intensyvumas. Antroji yra šviestuvo išvaizda. Trečioji svarbi savybė, į kurią ne visada atsižvelgiame, yra naudojimo paprastumas. Ypač diskretiška šviesa pravers vakare, nes ją naudojant galima sukurti malonesnę atmosferą su mažesniu šviesos intensyvumu. Sieniniai šviestuvai turi harmoningai įsilieti į interjerą ir papuošti juos atmosferos šviesa.

Užsakymo Nr. KMC220024

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: