Jeigu mėgstate žiūrėti įvairias laidas bei filmus – tokiu atveju Jums reikia ne tik gero televizoriaus, kuris leis namuose jaustis taip, tarsi esate kino centre, tačiau taip pat ir svarbu nuspręsti, kuris televizijos tipas Jums labiausiai tinka.

Šiuo metu pasirinkimas tikrai labai platus. Aptarsime kelias opcijas. Tai yra IPTV televizija, išmanioji bei skaitmeninė. Žinoma, reikia rinktis ne tik tipą, tačiau ir konkretų planą. Dėl to geriausia tartis su paslaugų tiekėjais, kurie įvertinę Jūsų lūkesčius bei galimybes gali pateikti ir rekomendacijas.

Skaitmeninė televizija

Skaitmeninė televizija labai ilgai buvo karalius, tačiau šiuo metu, kai vis daugiau žmonių pamato IPTV privalumus – ši opcija yra nebe taip vertinama. Visgi, tikrai nebloga. Skaitmeninė taip pat detaliau gali būti: reikalinga įprasta skaitmeninė, ar išmanioji skaitmeninė TV. Abu tipai kinta savo funkcijomis ir galimybėmis. Tiesa, abu juos vienija tai, kad galima džiaugtis gana nebloga vaizdo ir garso raiška, taip pat, veikimu be jokių trikdžių. Juk kai žiūrite sporto rungtynes tai yra labai svarbu.

IPTV televizija

IPTV dar kitaip yra vadinama internetine televizija. Nors Lietuvoje minima vis dažniau, tačiau tai nėra dažniausiai pasirenkama opcija. Kodėl? Nežinome, kadangi IPTV tikrai yra geras pasirinkimas. Tai yra sistema, kuri per internetą transliuoja televizijos signalus. Dažniausiai kartu su televizija taip pat siūloma užsisakyti ir interneto paslaugas. Paketas – visada kainuos pigiau.

IPTV televizija yra puikus pasirinkimas todėl kad:

  • Galima džiaugtis geros kokybės vaizdu, kuris yra transliuojamas be jokių trukdžių.
  • Pasikartosime, kad dažniausiai televizijos + interneto paslaugų paketas kainuoja pigiau nei užsisakant atskirai (ypač tokiu atveju, kai paslaugos yra perkamos iš skirtingų tiekėjų).
  • Gerai raiškai – HD kokybė, kuri leis žiūrėti filmus namuose kaip kino teatre.
  • Patogu, kad vienas kabelis – ir televizijos, ir interneto paslaugoms. Taigi, bus galima išvengti didelio laidų kiekio. Jie ne tik atrodo neestetiškai, tačiau ir kelia pavojų.
  • Galiausiai, žiūrėti mėgstamą turinį galima ne tik per televizorių, tačiau ir per nešiojamą/stacionarų kompiuterį bei planšetinį kompiuterį.

Belieka rasti tuos, kurių siūlomos paslaugos Jums labiausiai tinka.

Išmanioji televizija

Galima drąsiai sakyti, kad išmanioji TV suteikia galimybę žiūrėti į ekraną kur kas… išmaniau. Naudokitės YouTube, taip pat, visada žinokite – koks oras bus kitą dieną. Galima pasinaudoti ir 14 dienų laidų archyvavimo programa, galiausiai, išvengti reklamų. Galimybių daug. Tačiau ar Jums jų reikia?

Jeigu nesate tikras, kas Jums tinka – visada galite sudaryti planus, kurie nėra terminuoti. Tuomet nesate įsipareigojęs ilgam laiko tarpui. Daugeliui patinka, kad jie turi kur kas atviresnes galimybes reguliuoti ne tik televizijos, kuri yra naudojama tipą, tačiau ir planą, galiausiai, paslaugos tiekėją.

Partnerių turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: