Kiekviena moteris savo drabužinėje turi bent vienerias pėdkelnes. Tačiau seksualias turi tikrai ne kiekviena. O gaila, šią paslaptį savo drabužių spintoje turėtų „slėpti“ kiekviena dailiosios lyties atstovė. Seksualios pėdkelnės nepriekaištingai derės prie sijono, suknelės tiek reikšminga proga, tiek ir kasdien, o ką jau kalbėti apie tai, jei turite poreikį sugundyti vyrą…

Seksualios pėdkelnės – ne tik erotiškam įvaizdžiui

Seksualumu alsuojančios pėdkelnės neabejotinai bus idealus akcentas gundančiam, fatališkam ir vyro dėmesį kaustančiam įvaizdžiui kurti. Tinklinės, raudonos, su juostele ir panašios pėdkelnės moterį pavers tikra vakaro karaliene, kaitinančia vyro kraują bei trykštančią seksualumu. Bet dailios seksualios pėdkelnės tobulai tiks ne tik gundyti – jos papildys moters įvaizdį, kai reikia papildomo pasitikėjimo savimi, žavesio, subtilaus seksualumo. Mūvėkite tokias pėdkelnės po vakarine suknele, po oficialiu pieštuko formos sijonu, jos tobulai tiks ir prie trumpų šortukų valiūkiškam ir šiek tiek gundančiam įvaizdžiui sukurti. Pastaruoju atveju stilingas pasirinkimas bus pėdkelnės su taškeliais. Tiesa, jei pėdkelnes mūvite po plonais kūno formas išryškinančiais drabužiais, rinkitės pėdkelnes be siūlių.

Jei renkatės pėdkelnes ne gundančiam įvaizdžiui, tai pėdkelnės su raštais – gana slidus dalykas, tad jas rinktis ir derinti reikėtų labai atsargiai. Jei dėvite margus drabužius, raštuotos pėdkelnės nebus geriausias pasirinkimas. Prie vienspalvės aprangos subtilūs raštai tobulai tiks. O štai jei norite sukurti erotišką įvaizdį, tuomet seksualios raštuotos pėdkelnės labai pasitarnaus.

Norite atrodyti gundančiai, bet kompleksuojate dėl ne visai tobulos figūros? Formuojančios pėdkelnės gali tapti tikru išsigelbėjimu! Aukštesnį liemenį turinčios ir dailiai kojas, klubus, pilvuką aptempiančios tvirto audinio pėdkelnės leis atsikratyti kompleksų!

Norite įkūnyti tikrą erotikos deivę? Jūsų akiratyje turėtų atsidurti atvirą intymiąją zoną turinčios pėdkelnės, taip pat tiks su juostele, odinės.

Tinklinės pėdkelnės moterims

Vienos populiariausių seksualių pėdkelnių gausoje yra tinklinės pėdkelnės. Jos sudaro tobulus derinius su trumpu sijonu ar suknele, erotiškais šortukais, o „draugystė“ su seksualiu apatiniu trikotažu, bodžiu, korsetu išvis bus nepamainoma ir kaip mat įkaitins atmosferą!

Tiesa, ne visos moterys gali pasigirti tobula kojų oda. Kai kurios kovoja su celiulitu, dar kitos su ryškiai matomomis venomis ir pan. Tokiu atveju reta išdrįsta pasipuošti tinklinėmis pėdkelnėmis. Tačiau padėtį gali išgelbėti tam tikri akcentai, kurie kaustys dėmesį ir nukreips jį nuo odos defektų. Tad šiuo atveju puikiai tiks tinklinės pėdkelnės su blizgučiais ar kitais papuošimais.

Pėdkelnės moterims: kokios  klaidos pasitaiko?

  •         Per daug spalvų. Jei vilkite spalvotą apranga, rinkitės neutralių spalvų pėdkelnes, o spalvotos tiks tada, jei apranga yra monochrominė.
  •         Pėdkelnės prie basučių. Šią klaidą jau žino dauguma moterų. Jei avite basutes, pėdkelnes dėkite į šalį. O jei avite batelius atvirais pirštais, galite rinktis stilingas pėdkelnes be pirštų galų.
  •         Odos spalvos neatitinkančios kūno spalvos pėdkelnės.
  •         Margumynas – raštuotos pėdkelnės prie margų drabužių.

Išskirtinės pėdkelnės – tobula dovana moteriai

Savo moteriai dovanos ieškantys vyrai neturėtų pro akis praleisti pėdkelnių. Žinoma, ne tų, kurių rastume kone visuose prekybos centruose, bet seksualių, dailių, padėsiančių paryškinti gundantį moters įvaizdį ir į miegamąjį „įpūsti“ daugiau erotiško žavesio bei jaudulio.

Kaip dovana vestuvių metinių, gimtadienio, Meilės dienos proga ar tiesiog be progos puikiai tiktų seksualios raudonos pėdkelnės moterims, taip pat solidžios, erotiškos juodos, tinklinės, su juostelėmis, atviros, puoštos stilingais, provokuojančiais aksesuarais. Jei turite galimybių, neprašausite pro šalį prie pėdkelnių priderinę gundantį apatinių komplektą ar korsetą.

Jaučiatės nejaukiai moteriškų apatinių parduotuvėje? Pėdkelnės internetu bus tobulas sprendimas. El. parduotuvėse pirkite patogiai, greitai, laisvai rinkitės iš plataus asortimento.

Užsakymo Nr. KMC200068

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: