Organizatorių archyvo nuotr.

Sugalvoti tinkamą gimtadienio dovaną gali būti itin sudėtinga. Net, jeigu sveikinate itin artimą žmogų, kartais sunku nuspėti, kas šiam iš tiesų patiktų. Be to, kai kuriais atvejais atrodo, jog konkretus asmuo jau turi viską, ko jam gali reikėti. Žinoma, ne ką mažiau problemų kyla ir tuomet, kai dovaną reikia išrinkti vos pažįstamam žmogui. Tai gali būti kolegos ar naujo draugo gimtadienis. Nors šiais laikais skirtingų prekių gausu, kai kurie produktai jau yra pabodę ir skamba nuvalkiotai. Laimei, siūlome net 5 įdomius gimtadienio dovanos pasiūlymus, kurie tiks itin įvairiems žmonėms. Taigi, belieka pasirinkti Jums patikusį variantą. 

Vakarienė tamsoje

Vakarienė tamsoje – puiki idėja, ieškantiems įdomios gimtadienio dovanos. Ši pramoga suteiks naujų potyrių ir leis pasinaudoti savo juslėmis. Tai dovana, tinkanti labai skirtingiems žmonėms – tiek jaunesniems, tiek vyresniems, taip pat vyrams ir moterims. Kita vertus, toks pasirinkimas yra kur kas įdomiau nei paprasta vakarienė mėgstamame restorane. Taigi, ši dovana yra įdomesnė tokio varianto alternatyva. 

Oro drėkintuvai

Oro drėkintuvas yra naudinga ir kasdienybėje itin paprastai panaudojama dovana. Jis tiks labai įvairiems žmonėms. Be to, drėkintuvų kainų rėžiai yra ganėtinai platūs, todėl sau tinkamą variantą ras kiekvienas. Tai ne tik žavi namų dekoracija, tačiau ir itin naudingas daiktas. Oro drėkintuvas gali sumažinti knarkimą, pagerinti odos būklę, apsaugoti nuo kai kurių alergijų. Be to, moksliškai įrodyta, jog namuose vyraujant didesniam drėgmės kiekiui greičiau žūsta virusai. Taigi oro drėkintuvas gali sumažinti riziką užsikrėsti įvairiomis ligomis. Tai – itin praktiška dovana, kuri tikrai patiks daugeliui žmonių. 

Bonsai medeliai

Bonsai medeliai – tai išskirtinė ir nenuvalkiota gimtadienio dovana. Įprastai jie simbolizuoja harmoniją, paprastumą ir pastovumą. Bonsai pušys išlieka vienu iš populiariausių dovanų pasirinkimų, tačiau šių gausu tikrai įvairių. Kita vertus, svarbu prisiminti, jog tai – daug priežiūros reikalaujantis augalas. Kai kurie asmenys bonsai sodininkystę vadina net atskira meno forma. Visgi, tai puiki dovana ieškantiems iššūkių, mėgstantiems augalus ar japonišką kultūrą. Be to, medelius galima formuoti labai skirtingais būdais, todėl šie tiks kūrybiškiems žmonėms. 

Kūno masažuokliai

Kūno masažuokliai išlieka nenuvalkiota, tačiau vis sparčiau populiarėjančia dovana. Jų gausu tikrai įvairių. Dalis masažuoklių tiks kojoms, dalis – nugarai, rankoms, kaklui ar pilvui. Kita vertus, šie taip pat gali būti skirstomi pagal savo veikimo principą. Kai kurie masažuokliai yra smūginiai, kiti impulsiniai, anticeliulitiniai, limfodrenažiniai. Tarp populiariausių kategorijų taip pat išlieka infraraudonųjų spindulių produktai, elektriniai kilimėliai, masažinės kėdės. Priklausomai nuo pasirinkto varianto, masažuoklių kainos yra ganėtinai įvairios. Taigi, tokia dovana gali tikti itin skirtingą biudžetą turintiems žmonėms. Be to, tai išties įdomus ir naudingas pasirinkimas, kuris patiks įvairaus amžiaus asmenims. Juk kokiam žmogui gali netikti kūną atpalaiduojantis masažas? Taigi, jeigu ieškote naudingos dovanos – tai gali būti puikus pasirinkimas. 

Tapyba pagal skaičius

Tapyba pagal skaičius – tai įdomus ir nebrangus dovanos pasirinkimas įvairiems žmonėms. Toks variantas tiks net ir tiems, kurie nelabai moka piešti. Tapymas padės atsipalaiduoti, užsimiršti bei taps puikiu laisvalaikio praleidimo būdu. Priklausomai nuo pasirinkto paveikslo, tokia dovana tiks tiek vaikams, tiek paaugliams, suaugusiems ar net senjorams. Be to, užbaigęs tapymo procesą asmuo galės savo kūrinį priderinti prie namų interjero. Skirtingų paveikslų tikrai gausu, todėl kiekvienas ras sau tinkamą variantą. 

Partnerio turinys

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: