Pexels.com archyvo nuotr.

Sutikite, išgirdę teiginį vyriški drabužiai, dažnas mūsų prieš akis išvysta klasikinį tamsios spalvos kostiumą. Tai išties yra nepamainomas ir niekada savo aktualumo neprarandantis vyriško garderobo akcentas. Tačiau šiomis dienomis, net ir iškilmingesnėmis ar oficialesnėmis progomis, vyriško lyties atstovai renkasi laisvesnio stiliaus drabužius. Tad griežto kirpimo kostiumus vis dažniau pakeičia vyriški džemperiai, megztiniai ar laisvo stiliaus švarkai, derinami prie laisvesnio kirpimo kelnių bei džinsų.

Kiekvienais metais dizaineriai visuomet diktuoja naujas mados tendencijas, kuriomis sekdami daugelis mūsų stengiamės atrodyti stilingi, šiuolaikiškiški ir žengiantys koja kojon su mados naujovėmis. Tai išties pagirtinas žingsnis, siekiant tapti šiandieninės mados tendencijų sūkurio dalyviu, tačiau reiktų nepamiršti ir savo asmenybės individualumo. Ne visuomet atrodysite skoningai ir madingai, jeigu aklai seksite mada. Drabužis privalo derėti prie vyriškio charakterio, veiklos srities ar net veido bruožų. Šiek tiek plačiau apie tai, ką siūlo vyrams šiandien mūsų šalies ir pasaulio stilistai.

Ryškios spalvos. Akį patraukiantys ryškiomis spalvomis drabužiai paprastai būna moteriškos lyties atstovių pasirinkimas. Tačiau šiais metais stilistai primygtinai rekomenduoja nebijoti tai išbandyti ir pildant vyrišką garderobą. Vyrai gali drąsiai rinktis daugiau ryškių spalvų švarkų, kelnių, marškinėlių bei džemperių. Kalbant apie pastaruosius, reikia pasakyti, jog šiandien tai yra vienas pagrindinių laisvalaikio aprangos akcentų. Tiems, kurie vertina išskirtinį patogumą, derėtų savo spintoje turėti keletą džemperių. Tautiniais motyvais ar spalvomis papuoštas džemperis puikiai tiks stebint sportines varžybas ar dalyvaujant įvairiuose renginiuose, skirtuose paminėti savo šaliai svarbius įvykius. Tuo tarpu, vienspalviai juodos, mėlynos ar baltos spalvos džemperiai puikiai tiks dėvėti vėsesnę dieną darbo vietoje.

Pexels.com archyvo nuotr.

Vienspalviai drabužiai nuo galvos iki kojų. Skamba neįtikinamai? Tikrai ne, tai įmanoma ir netgi labai madinga. Tereikia pasirinkti vieną spalvą ir naudoti keletą jos atspalvių. Sakykim, pilkos spalvos kelnės puikiai tiks prie šviesesnio pilko megztinio arba džemperio ir tamsiai pilkų batų. Tokį mados eksperimentą galite atlikti ir su švarku. Pilkas švarkas, kitokį pilkumo atspalvį turintys marškiniai ir dar kitokią pilkumą turintis kaklaraištis sukurs puikų derinį ir privers maloniai nustebti ir netgi ištarti pagyros žodį ne vieną kolegą ar svarbiame susitikime dalyvaujantį verslo konkurentą.

Ilgi megztiniai vietoj paltų. Be abejonės, tokia mados tendencija labiau aktuali rudenį, o ne šaltą žiemos dieną. Tačiau, kaip žinia, mūsų šalyje žiemos tampa vis švelnesnės, tad šiltą megztinį ar džemperį galėsite dėvėti ( jei tik leis orai) net ir per didžiąsias žiemos šventes. Paltas, puoštas kalėdiniais motyvais – tikrai sunkiai surandamas pirkinys. Tuo tarpu, tokių megztinių ir džemperių yra be galo didelis pasirinkimas. Reiktų nepamiršti ir universalumo. Toks drabužis pravers ne tik rudenį ar žiemą, bet ir vėsesnį pavasario ar vasaros vakarą.

Oversized dydis. Tokio stiliaus drabužiai iki šiol karaliavo daugiau moteriškame garderobe. Stilistai teigia, jog šiais metais tai taps populiariu akcentu ir vyriškoje aprangoje. Kaip šią tendenciją interpretuosite ir derinsite, priklausys nuo jūsų gyvenimo būdo ir asmeninio skonio. Gali būti, jog pasirinksite platesnes ir labiau apsmukusias kelnes. Jeigu tokia stiliaus kryptis nepriimtina, tuomet rinkitės viršutinių drabužių oversized dydį: platų ir šiek tiek apdribusį megztinį, džemperį ar net paltą. Beje, tokia aprangos stilistika tinka ir priimtina yra toli gražu ne visiems. Todėl šiuo atveju labai svarbu atkreipti dėmesį į savo indivualumą ir charakterį. Svarbiausia, jog patys jaustumėtės jaukiai ir patogiai tuomet ir atrodysite madingai, tarsi ką tik nužengę nuo mados podiumo.

Neoniniai motyvai. Neoninės spalvos drabužiai atkeliauja iš praeitos žiemos tendencijų, tačiau lyderio pozicijų nesiruošia užleisti ir šiais metais. Jeigu esate drąsi asmenybė, rinkitės ryškios neoninės spalvos vyriškus drabužius: švarkus, megztinius, kelnes, džemperius ar marškinius. Jeigu, vis tik nemėgstate pernelyg išsiskirti iš minios, tačiau vistiek trokštate savo aprangoje kažkokio neoninio akcento, dairykitės vienspalvio, neryškios spalvos drabužio su nedidele neonine aplikacija ar piešiniu. Šį rudenį ir žiemą tokie neoninius akcentus turintys megztiniai ir džemperiai žada tapti tikra mados vyriškame garderobe vinimi.

Taigi, pasirinkimas šiomis dienomis vyrams žada būti išties platus. Mes tuo tarpu, pasikartosime – sekite mada ne aklai, o derindami prie savo pamėgto aprangos stiliaus ir charakterio individualumo.

Užsakymo Nr. KMC200139

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: