Jau keletas šalies įmonių paskelbė savo sąskaita kompensuosiančios PVM tarifo padidėjimą. Apie tokius sprendimus jau pranešė “Tele2” ir “Penki kontinentai”.

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ prisiims dalį nuo rugsėjo 1 d. padidėsiančio pridėtinės vertės mokesčio (PVM) naštos. Bendrovė nekeis didžiosios dalies paslaugų tarifų ir mokesčių, be to, ir toliau kompensuos trečdalį šiemet išaugusio PVM.

PVM augimas nepaveiks išankstinio mokėjimo paslaugos „PILDYK“ paslaugų kainų Lietuvoje. Be to, nesikeis ir didžiosios dalies teikiamų paslaugų galutinės kainos. Tarp jų – pridėtinių paslaugų įkainiai (mobilaus turinio, padidinto tarifo trumpųjų numerių, loterijų, parkavimo mokesčių, skambučių į klientų aptarnavimo centrą ir kt.) bei administraciniai mokesčiai. Nepaisant augančio PVM bendrovė nekeis visų mobiliojo interneto planų tarifų bei mokesčių ir vienkartinių paslaugų, pvz., „Alio Europa“, detalios pokalbių išklotinės užsakymo ir pan. mokesčių.

„Tele2“ verslo ir privatiems klientams, mokantiems pagal sąskaitas, kainos be PVM nesikeis, o galutinę kainą vartotojams sudarys bazinė paslaugų kaina ir 21 proc. pridėtinės vertės mokesčio tarifas.

Apie panašius planus skelbia ir „Penkių kontinentų komunikacijų centras“. Įmonė žada neperkelti mokesčių naštos ant klientų, tad mokesčių skirtumas už interneto „Skynet“, interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“ ir fiksuotojo telefono ryšio IP telefonijos „Skytel“ paslaugas bus kompensuojamas „Penkių kontinentų“ sąskaita.

„Skynet“ interneto prieigos planų „Sky Eko“, „Sky Silver“, „Sky Gold“ ir „Sky Platinum“ kainos esamiems klientams išlieka tokios pačios kaip ir iki PVM padidinimo. Taip pat nesikeičia mokestis už interaktyviosios IP televizijos „Penki TV“ paslaugas bei fiksuotojo telefono ryšio IP telefonijos „Skytel“ paslaugos įvedimo ir mokesčių už skambučius kainos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: