(c) kaunozinios.lt archyvo nuotr.

KTU Informatikos fakulteto studentų atstovybė „InfoSA“ antrą kartą kviečia kauniečius į draugišką gamtai ir menui akciją „InfoMenas“. Akcijos esmė – iš senų nebenaudojamų kompiuterių dalių ar kitos elektronikos sukurti kokį nors meno kūrinį.

Jau šį ketvirtadienį, kovo 4d., kviečiame visus į antrąsias “InfoMeno” kūrybines dirbtuves įgyvendinti susapnuotas ir visaip kitaip kilusias idėjas. Konstruosim, pinsim, rišim, kalsim ir gręšim visą popietę, iki vėlaus vakaro, nes akcijos finalas jau čia pat. Organizatoriai pasižada pasirūpinti įrankiais, gera draugija ir šilta arbata. Lauksime visų nuo 15val. adresu Studentų g. 69-121.

Pirmosios kūrybinės dirbtuvės nepaliko abejonių – tikrai yra studentų, kurie rūpinasi gamta. Galite pamatyti vieną iš pirmųjų eksponatų pravėrę KTU Elektorinikos rūmų duris: žmogaus ūgio robotas kviečia užeiti, paspausti ranką ir sudalyvauti akcijoje su savo kūrybinėm idėjom arba tiesiog sekti naujienas ir vaizdus iš jau įvykusių renginių internetinėje svetainėje www.istrink.lt.

Kiti eksponatai saugiai laikomi studentų atstovybėje “InfoSA”: InfoFenas, karštų gėrimų aušintuvas, naktinis laikrodis, papuošalai, Dj grotuvas, skorpionas iš laidų – visa tai ir dar daugiau akcijos dalyviai kūrė iki vėlaus vakaro. Prisiminę šių metų “InfoMeno” temą – gamtą susieti su sena elektronika – dalyviai pagamino keletą futuristinių kompozicijų su gėlėmis: monstera, auganti iš kompiuterio monitoriaus, vaškuolė, patalpinta į trukdžių ekrano groteles ir apšviesta įvairių spalvų neono šviesomis – tai lyg vaizdai iš fantastinio filmo, bet esantys čia pat, šalia apsilankiusiųjų.

Akcija “InfoMenas” ir toliau skatina studentus ir visus gyventojus neišmesti nereikalingų kompiuterių bei elektronikos prietaisų, o panaudoti juos netradiciniams meno kūriniams sukurti. Stokojantiems idėjų ar laiko, organizatoriai siūlo atnešti tai, kas nereikalinga į žalias akcijos dėžes KTU Elektronikos rūmuose (Studentų g. 50) arba KTU Dizaino ir technologijų fakultete (Studentų g. 56). Atliekos bus tinkamai utilizuotos. Nauda triguba: ir įdomus kūrinys sukurtas, ir paskleista gera nuotaika, ir aplinka išsaugota.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: