(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parkas (ŠMTP) kartu su partneriais – VšĮ Lietuvos inovacijų centru ir Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija kviečia jaunas įmones, studentus bei verslo idėjų turinčius žmones dalyvauti „Inovatyvaus verslo idėjų turnyre“ ir ekspertų vertinimui pateikti inovatyvias verslo kūrimo, produktų ar paslaugų tobulinimo idėjas. Turnyro nugalėtojai pasidalins 10 000 Lt prizinį fondą, inovatyviausios idėjos savininkas laimės galimybę pusę metų nemokamai naudotis „Virtualaus biuro“ paslaugomis ŠMTP patalpose. Idėjų registracija vyksta projekto interneto svetainėje www.versloturnyras.lt iki gegužės 9 d.

„Piniginiai apdovanojimai nėra vienintelis stimulas, dalyvauti šiame turnyre, – sako ŠMTP direktorius Gediminas Pauliukevičius, – visi turnyro dalyviai įgaus neįkainojamos patirties bei žinių, kadangi jų idėjas nagrinės ir vertins bei patarimų duos strateginio planavimo, marketingo, verslo ir finansų valdymo ekspertai. Profesionalai vertins ir verslo plano rizikingumą ir kiek realus bei pagrįstas jis yra“.

Turnyro dalyviai turės unikalią galimybę užmegzti vertingų kontaktų, susipažinti su verslo valdymo lyderiais bei pristatyti savo sumanymus potencialiems investuotojams. Geriausiai ekspertų įvertintos idėjos bus patalpintos interneto svetainėje www.versloturnyras.lt, kur už labiausiai patikusias, balsuos svetainės lankytojai. Pasak G. Pauliukevičiaus, viešas balsavimas leis visiems inovatyvių idėjų autoriams patikrinti, kaip pasiūlytas idėjas vertina visuomenė. 10 geriausiai įvertintų idėjų gegužės 26-27 d. bus pristatytos potencialiems investuotojams, partneriams ir žiniasklaidai Šiaurės miestelio technologijų parko forume.

Verslo idėjų turnyre gali dalyvauti tiek pavieniai asmenys, tiek ir jaunos įmonės. Galima registruoti ir kelias idėjas. G. Pauliukevičiaus teigimu, konkurencija versle – negailestinga, todėl ateityje išliks tik tos įmonės, kurios sugebės būti novatoriškos, nuolat ieškos naujų, inovatyvių verslo idėjų. „Turnyras – gera paskata imtis veiksmų ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus nepaisant sunkesnių ekonomikos sąlygų“, – sako ŠMTP direktorius.

2002 m. įkurtas ŠMTP padėjo daugiau nei 150-čiai inovatyvių verslo įmonių, iš kurių jau daugelis išsiplėtė ir tapo gerais klestinčio verslo pavyzdžiais. ŠMTP savo nariams ne tik teikia konsultacijas verslo kūrimo, plėtros bei kitais klausimais, suteikia galimybę užmegzti naudingų kontaktų, organizuoja seminarus, mokymus bei kitus bendruomenės renginius, bet ir suteikia galimybę nuomotis biurą ar „Virtualų biurą“ su telekomunikacijomis, biuro įranga, posėdžių kambariais, konferencijų sale, priimamuoju bei užtikrina kitas paslaugas. ŠMTP steigėjai – LR Ūkio ministerija ir Vilniaus miesto savivaldybė.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: