Iš Kauno vicemero pareigų atleistas P. Mačiulis
(c) P. Mačiulio archyvo nuotr.

Kauno miesto tarybos narių dauguma nusprendė iš pareigų atleisti pusmetį vicemero poste dirbusį „Vieningo Kauno“ atstovą Povilą Mačiulį.

Balsavime dalyvavo 35 tarybos nariai. Vienas biuletenis buvo sugadintas. 9 tarybos nariai pasisakė prieš P. Mačiulio atleidimą, o 25 – už.

Pristatydamas klausimą apie P. Mačiulio atleidimą šiuo metu laikinai Kauno meru dirbantis Kęstutis Kriščiūnas sakė: „Tai – politika. Daugiau niekuo šio pasisakymo papildyti negaliu. Jei bus klausimų atsakysiu“.

Tačiau klausimų nebuvo. Bet pasisakyti keli tarybos nariai norėjo.

„Ačiū tau, Kęstuti, jog prisipažinai, jog kitų priežasčių atleisti P. Mačiulį nėra. Jauniems žmonėms tai bus puikus pavyzdys kas yra politika“, – sakė tarybos narė Ona Balžekienė.

„Kaune buvo pradėta kalbėti, jog pirmą sykį kažkas ėmė atsakingai rūpintis švietimu. Povilas – sumanus jaunas žmogus. Gaila, kad jis negalės tęsti darbo“, – kalbėjo tarybos narė Antanina Medviedevienė.

Pats P. Mačiulis, dėkodamas kolegoms už bendradarbiavimą, tvirtino turėjęs galimybę pasvarstyti kas yra politika. Šiuo metu politiko įvaizdis, anot jo, visuomenės akyse yra neigiamas – vagis, melagis, išsišokėlis.

„Tikiuosi, kad šis įvaizdis pakis ir politikas bus vertinamas kaip diplomatas, visuomenės atstovas, kultūros nešėjas. Galbūt ir man šiek tiek pavyko prisidėti prie naujojo įvaizdžio kūrimo“, – tvirtino P. Mačiulis.

Buvęs vicemeras tvirtino džiaugiąsis galimybe atsakingose pareigose dirbti nors pusmetį ir besitikįs, jog jo pradėti darbai bus tęsiami.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: