Išdalins 11 111 lipdukų:
(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Šių metų rugpjūčio 2 d., antradienį, startavo akcija, kviečianti artėjant didžiausiai krepšinio šventei Lietuvoje palaikyti savo komandą. Akcijos metu bus dalinami lipdukai su užrašu „Aš tikiu Lietuvos pergale“.

„Akcijos tikslas – įkvėpti Lietuvos gyventojams tikėjimo bei entuziazmo. Pasiruošimas krepšinio čempionatui Lietuvoje sukėlė nemažą šurmulį. Tikimės, kad šalyje tvyranti nuotaika, Lietuvos žmonių aktyvumas bei vieningumas išliks stiprus ne tik čempionato metu, bet ir jam pasibaigus.“, – sakė vienas iš akcijos iniciatorių, ryšių su visuomene agentūros „Promo service“ vadovas Nerijus Budrys.

Lipdukai bus dalinami didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Akcijos metu bus išdalinta 11 111 lipdukų.

Sostinėje lipdukų dalijimas vyko rugpjūčio 2 d., antradienį, Konstitucijos pr. ir Kalvarijų g. sankryžoje nuo 10 val. ryto.

Sostinėje didžioji dalis vairuotojų ir praeivių lipdukus priėmė labai noriai ir sveikino akcijos idėją. Lipduką ant savo marškinėlių užsiklijavo ir pro šalį ėjęs Lietuvos dvidešimtmečių krepšinio rinktinės narys Ovidijus Varanauskas.

Kaune – lipdukai dalinami trečiadienį (rugpjūčio 3 d.) tuo pačiu laiku – Parodos g. ir Vytauto pr. sankryžoje ir šeštadienį – prekybos miestelyje „Urmas“.

Akcijos organizatoriai kviečia lipdukus klijuoti ant savo automobilių, kitų transporto priemonių, taip pat ant nešiojamųjų kompiuterių, krepšių ir kitų daiktų bei vietų, kur jie būtų matomi kuo didesniam skaičiui žmonių.

„Aš tikiu Lietuvos pergale“ akcijos video siužetą galite rasti čia.

Organizatorių informacija

Reklama: Lipdukai

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: