Sekmadienį Katovicų mieste vykusiame Europos krepšinio čempionato finale ispanai 85:63 (24:14, 28:15, 15:15, 18:19) sutriuškino Serbijos ekipą. Ispanijos krepšinio rinktei čempionais tapti pavyko po šešių nesėkmingų finalų iš eilės.
Ispanai nuo pat rungtynių pradžios diktavo rungtynių tempą ir jau po pirmojo kėlinio prieš serbus pirmavo 10 taškų (24:14). Skirtingai nei daugelis šiame čempionate įtemptai vykusių rungtynių, finale nugalėtojas pradėjo aiškėti 2 kėlinyje – 52:29 Ispanų naudai prieš ilgąją pertrauką. Per likusius kėlinius situacija nepasikeitė ir Ispanijos rinktinė lengvai nugalėjo rezultatu 85:63.
Naudingiausiu Europos vyrų krepšinio čempionato žaidėju tapo Ispanijos rinktinės lyderis Pau Gasolis.