Ištraukti LFF taurės 4 etapo burtai
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Antradienį, rugsėjo 20 d., Lietuvos futbolo federacijos (LFF) būstinėje Vilniuje ištraukti 2011/12 metų LFF taurės varžybų ketvirtojo etapo burtai.

Burtai suvedė dvi A lygos komandas: devintoje vietoje esančią „Mažeikių“ ekipą ir penktą vietą A lygoje užimančią Alytaus „Dainavą“. Šių komandų dvikova Mažeikiuose šiemet baigėsi lygiosiomis 2:2.

Iš A lygos komandų burtai buvo palankiausi FBK „Kaunui“, kuris namuose susitiks su II lygos Pietų zonos ekipa Vilniaus FM-„Granitu“. Klaipėdos „Atlanto“ laukia nelengva išvyka į I lygos naujoko „Trakų“ namų stadioną.

Nemažai intrigos laukiama ir I lygos varžovų poroje – dėl bronzos medalių kovojančiai Jonavos „Lietavai“ teko pirmenybių lyderis Vilniaus „REO“. Kita I lygos ekipų akistata vyks Šilutėje tarp vietos „Šilutės“ ir Kėdainių „Nevėžio“.

Penktajame taurės etape tikrai bus viena II lygos ekipa, nes tarpusavyje susitiks dėl Pietų zonos nugalėtojų vardo kovojančios sostinės „Bekento“ ir „Polonijos“ ekipos.

Pagal rangą žemiausia taurėje likusi ekipa Klaipėdos “Jambo” iš Sekmadienio futbolo lygos namuose priims I lygoje trečioje vietoje žengiantį Kauno “Atletą”.

Ketvirtojo etapo rungtynės bus žaidžiamos rugsėjo 27-28 dienomis. Nuo kito varžybų etapo į kovą įsijungs stipriausios praėjusių metų 8 A lygos komandos. Jos turnyrą šiemet pradės ne nuo ketvirtfinalio kaip anksčiau.

Nuo aštuntfinalio taurės turnyre žais dabartinis trofėjaus savininkas Panevėžio „Ekranas“, Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus „Žalgiris“, Tauragės „Tauras“, „Šiauliai“, Gargždų „Banga“, Pakruojo „Kruoja“ ir FC „Klaipėda“.

2011/12 m. sezone LFF taurės turnyre iš viso sužais 65-ios ekipos.

LFF taurės IV etapo burtai:

(visų rungtynių datos ir laikai bus paskelbti artimiausiu metu LFF.lt)

“Trakai” (I lyga) – Klaipėdos „Atlantas“ (A lyga) (rugsėjo 28 d. 16:30);

FBK „Kaunas” (A) – Vilniaus FM – „Granitas“ (II) (rugsėjo 27 d. 18:00);

Vilniaus „Bekentas” (II) – Vilniaus „Polonija“ (II) (rugsėjo 28 d.);

Klaipėdos „Jambo” (SFL) – Kauno „Atletas“ (I) (rugsėjo 27 d. 16:30);

Kėdainių „Lifosa” (I) – Kuršėnų „Venta“ (I) (rugsėjo 27 d. 16:30);

„Mažeikiai” (A) – Alytaus „Dainava“ (A) (rugsėjo 28 d. 16:30);

„Šilutė” (I) – Kėdainių „Nevėžis“ (I) (rugsėjo 28 d. 17:00);

Jonavos „Lietava” (I) – Vilniaus „REO„ (I).

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: