Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Toronto “Raptors” komandos naujokas vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas patenka į potencialiausių Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ateinančio sezono naujokų dešimtuką. Interneto lažybų bendrovė “Unibet” mano, kad lietuvis yra septintas potencialiausias NBA naujokas.

“Per metus nuo NBA naujokų biržos J. Valančiūnas labai patobulėjo. Vertingos patirties lietuviui suteikė rungtyniavimas Londono olimpinėse žaidynėse bei Europos lygose. Lietuvis greitai adaptuojasi naujoje komandoje ir jau spėjo gauti pravardę iš “Raptors” fanų ir komandos draugų”, – sakė “Unibet” bukmekeris Anthony’is Cousinsas.

Socialiniame tinkle “Twitter” Toronto “Raptors” gerbėjai siūlė įvairiausias pravardes lietuviui, iš kurių J. Valančiūnui labiausiai patiko jo vardo ir pavardės pirmųjų raidžių trumpinys “JV”. Komandos draugai savo balsą atidavė už pravardę “Frančizė”.

J. Valančiūnas yra aukščiausią šaukimą gavęs lietuvis Lietuvos krepšinio istorijoje ir krepšinio ekspertų vertinamas kaip vienas talentingiausių aukštaūgių pasaulyje. Lietuvis Toronto “Raptors” vadovus sužavėjo savo greičiu ir atletiškumu. Šių savybių derinys yra retas tarp aukštaūgių krepšininkų, todėl “Raptors” treneriai, gavę galimybę pakviesti lietuvį, nesuabejojo. “Raptors” trenerių štabas taip pat teigiamai įvertino krepšininko gebėjimus greitai prisitaikyti prie įvairiausio lygio komandų.

Klubo treneris Dwane’as Casey’is yra pasiryžęs nukreipti J. Valančiūną tinkamu keliu. Trenerio nuomone, lietuvis turi visus reikiamus krepšininko duomenis ir dideliu privalumu įvardino J. Valančiūno simpatiją kontaktiniam krepšiniu. Specialistai taip pat pažymėjo, kad lietuvis gali gerai atsiskleisti kaip centras, nes yra greitas ir turi ilgas rankas po krepšiu.

Spalio 8 dieną lietuvis turėjo debiutuoti su Toronto “Raptors” marškinėliais, tačiau dar neatsigavo po patirtos nedidelės traumos. Treniruočių metu J. Valančiūnas pasitempė blauzdą ir gali pasirodyti trečiadienio rungtynėse su Detroito “Pistons” krepšininkais.

Interneto lažybų bendrovė “Unibet” mano, kad geriausių metų NBA naujoku turėtų tapti pirmuoju šaukimu NBA naujokų biržoje pakviestas Anthony’is Davisas.

Dideles galimybes taip pat turi Damianas Lillardas ir Harrisonas Barnesas. “Unibet” šių krepšininkų galimybes vertina atitinkamai 38, 15 ir 10 procentų. Tikimybę, kad J. Valančiūnas taps NBA metų naujoku “Unibet” bukmekeriai vertina 7 procentais ir siūlo lažintis santykiu 1-15.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: