(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Kaune – spalio 21d. 18 val., Kauno valstybinėje filfarmonijoje

Klaipėdoje – spalio 24d. 16 val., Klaipėdos koncertų salėje!

Prabėgo jau 50 metų nuo to momento, kai Lietuvos uostamiestyje Klaipėdoje suskambo pirmieji kolektyvo „KOPŲ BALSAI” akordai.

Be abejo – visi kas mena šį kolektyvą – žino, jog viso to sumanytojas ir ilgalaikis puoselėtojas buvo „Kopų balsų” vadovas ARVYDAS PALTINAS.

Bet prisimindami šį įsimintiną kolektyvą, ar visi žino, kiek tuo metu – giliu sovietmečiu – menininkams kūrusiems „Kopų balsų” kolektyvą kainavo vargo ir kančių, kad galėtų puikiomis, melodingomis dainomis prabilti į klausytojus ir lankyti juos savo koncertais įvairiuose mūsų šalies miestuose ir miesteliuose.

Atvykite į „Kopų balsų” jubiliejinį 50-mečio koncertą ir patys išgirskite ir pamatykite savo mėgstamus atlikėjus. Pabūti kartu, paspausti jiems po koncerto ranką ir tokiu būdu persikelti į savo jaunystę, į tuos prisiminimus, kurie – tikimės- Jums brangūs.

Dalyvauja:
Nelly Paltinienė
Arvydas Paltinas
Antanas Čapas
Eugenijus Vasilevskis
Edmundas Kučinskas
Liveta ir Petras Kazlauskai
Stefa Navardaitienė

Koncerto vedėjas – Vilius Kaminskas

kaunoaleja.lt yra Labdaros ir paramos fondo “Nedvejok” vykdomas projektas. Informaciją esančią šiame interneto tinklapyje kopijuoti ir naudoti be raštiško sutikimo yra draudžiama.

 

Taip pat skaitykite: