Š.m. vasario 26-28 d. Vilniuje vyksiančioje tarptautinėje turizmo ir laisvalaikio parodoje VIVATTUR 2010, Kaunas bus pristatomas itin originaliai. Kauno miesto savivaldybės, VšĮ „Hanza Kaunas 2011″ bei VšĮ Kauno regiono turizmo informacijos centro iniciatyva šiais metais Kauno stende bus pristatomas tarptautinis renginys “Hanza Kaunas 2011”. Stendo lankytojus sutiks viduramžių rūbais apsirengę Hanzos pirkliai bei amatininkai, kurie lankytojams suteiks visą informaciją ne tik apie renginį “Hanza Kaunas 2011”, tačiau ir apie visas turizmo galimybes Kaune ir Kauno regione.

„VIVATTUR yra viena didžiausių ir labiausiai lankomų parodų Baltijos šalyse. Tai puiki proga pristatyti Kauną, jo patraukliausias puses. Lankytojus kviečiame būtinai aplankyti Kauno stendą, kuriame pristatysime kitais metais vyksiantį tarptautinį renginį „Hanza dienos 2011“, – sakė turizmo sritį Kaune kuruojantis mero pavaduotojas Rimantas Mikaitis.

Paroda VIVATTUR 2010, rengiama jau 16-ąjį kartą, lankytojų ji lauks parodų centre tris dienas, vasario 26 – 28 dienomis. Šiemet į parodą atvyksta 152 dalyviai iš 19-os pasaulio šalių. Parodos ekspozicijų plotas sieks beveik 1300 kvadratinių metrų, užims visą 5-ojo paviljono salę.

Lietuvos kelionių organizatoriai ir didžiausios kelionių agentūros pristatys 2010 metų sezono naujienas, lankytojus kvies keliauti po gausybę pasaulio įdomiausių kraštų – Azijos šalis, Australiją, Jordaniją, Izraelį, Kanarų Salas, Tailandą.

Paradoje VIVATTUR bus gausiai pristatomi vietinio turizmo ištekliai, kultūrinis paveldas, nauji aktyvaus laisvalaikio būdai. VIVATTUR lankytojai galės išsamiai susipažinti su turizmo ir poilsio galimybėmis beveik visose Lietuvos apskrityse – miestų ir rajonų savivaldybės, turizmo informacijos centrai, parkai, viešbučiai, kaimo turizmo sodybos pasiūlys ramaus poilsio vietas, turistinius maršrutus po šalies regionus, miestus ir miestelius, naujus žygius dviračiais, iškylas baidarėmis ar plaustais, slidinėjimo ir kartodromo lenktynių trasas, pakvies apsilankyti miestų šventėse, įvairiuose festivaliuose, renginiuose, paragauti tradicinių patiekalų.

Laisvalaikio ir sporto prekes parduodančios ar nuomojančios bendrovės demonstruos turistinius automobilinius namelius, turistinius autobusus, lankytojai ras baidarių ir vandens sporto inventoriaus, slidinėjimo treniruoklių – imitatorių, šiaurietiško ėjimo ir slidinėjimo lazdų.

Tikimasi, kad paroda bus gausiai lankoma. Kaip ir kasmet laukiama svečių būrio iš kaimyninių šalių: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Kaliningrado srities.

Informacija apie parodą VIVATTUR 2010 bus nuolat atnaujinama interneto svetainėje www.vivattur.lt ir www.tourism.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: