Kaune - bičių produktų mugė

Šį savaitgalį Lietuvos bitininkų sąjunga visus kauniečius ir miesto svečius kviečia iš anksto pasirūpinti medaus atsargomis žiemai.

Šeštadienį, spalio 22 d., prasidėsiančioje medaus mugėje savo produktus pristatys iš visos Lietuvos susirinkę bitininkai, kurie siūlys lankytojams įsigyti išskirtinės kokybės ženklu pažymėto medaus ir kitų bičių produktų.

Kaune bičių produktų, kurie turi kokybės ženklą mugė rengiama pirmą kartą. Į prekybos ir laisvalaikio centrą „Mega“ iš Marijampolės, Radviliškio, Šilalės, Mažeikių ir kitų rajonų atvykę bitininkų sąjungos nariai atsiveš skirtinguose Lietuvos regionuose surinkto medaus, kurio tikrai užteks visiems pirkėjams.

Lietuvos bitininkų sąjungos prezidentas Algirdas Skirkevičius džiaugiasi, jog bitininkų mugės tampa vis populiaresnės. „Šiais metais tokia mugė vyksta jau antrą kartą. Pirmą kartą prieš savaitę ji vyko Vilniuje. Apskritai tokios mugės patogi proga geriau susipažinti su kokybės ženklu pažymėtais bičių produktais, jų paskanauti ir žinoma įsigyti, – sakė A. Skirkevičius pripažindamas, jog būtent Vilniaus mugės sėkmė paskatino organizuoti mugę ir Kaune.

Bitininkų mugės lankytojai galės įsigyti šiais metais surinkto bičių medaus, žiedadulkių, bičių duonos, pikio ir kitų bičių produktų. Mugės dalyviai lankytojams taip pat siūlys vietoje pasmaližiauti ir paragauti atsivežtų produktų, papasakos apie jų naudą žmogui.

Bitininkų mugė spalio 22 – 23 dienomis vyks prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ (Islandijos pl. 32, Kaunas) centrinėje aikštėje, šalia akvariumo, nuo 11 iki 19 val.

Visi mugės dalyviai turi išskirtinės kokybės žemės ūkio ir maisto produktų kokybę patvirtinančius sertifikatus ir prekiaus specialiu kokybės ženklu pažymėtais produktais.

Lietuvos bitininkų sąjungos informacija

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: