(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Viešosios tvarkos tarnybos darbuotojai spalio 11-15 dienomis surašė 16 administracinės teisės pažeidimų protokolai, kurie išsiųsti nagrinėti administracinei komisijai. Per šią savaitę darbuotojai sulaukė vėl ne vieno skundo dėl ant vejos ar šaligatvių paliekamų transporto priemonių, neprižiūrimo šuns, dėl netvarkos ir pan.

Daugiausiai protokolų (10) tarnybos darbuotojai vėl surašė už transporto priemonės statymą ant vejos ir šaligatvių bei už Gyvūnų laikymo Kauno mieste taisyklių pažeidimus. Taip pat buvo nubausti gyventojai už patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimus, už statybinių medžiagų sandėliavimą neturint Savivaldybės numatyta tvarka išduoto leidimo ir Gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimus.

Šią savaitę tarnybos darbuotojai apžiūrinėjo skverus (sanitarijos objektai), ar juose viskas tvarkoje: K. Mindaugo pr. ir pėsčiųjų tako, K. Mindaugo pr. ir Birštono g. sankryžos, K. Mindaugo pr. ir Nemuno g., Kryžių kalnelio, S. Dariaus ir S. Girėno, Lakūnų pl., Kalvarijų g. ir Juodelynės g. sankryžos, Miesto sodo, Gertrūdos g. ir Mackevičiaus sankryžos, Žeimenos g. ir Lazūnų g. sankryžos.

Taip pat buvo vykdyta prekybos Kauno viešosiose vietose kontrolė Laisvės al. ir Vilniaus g.

Vilija ŽUKAITYTĖ

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: