(c) kaunozinios.lt archyvo nuotr.

Šią savaitę trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose pradėjo veikti Europos Parlamento (EP) nario Leonido Donskio raštinės. Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje įsikūrusios europarlamentaro atstovybės padės nuolat jausti Lietuvos gyvenimo pulsą, lengviau planuoti Leonido Donskio darbus Lietuvoje, sudarys galimybę palaikyti ryšį su rinkėjais.

„Europarlamentaro darbo ritmas lemia tai, kad didžiąją savaitės dalį tenka praleisti Briuselyje bei Strasbūre, o neretą savaitgalį laukia komandiruotės. Tačiau dedu visas pastangas kuo dažniau grįžti į Lietuvą, dalyvauti konferencijose, diskusijose, susitikimuose, į kuriuos esu nuolat kviečiamas, ir tai nepaprastai vertinu“, – sako europarlamentaras L. Donskis.

Europarlamentaro atstovybės  Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje įsikūrė po vienu stogu su Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio būstinėmis. Tai neabejotinai padės lengviau koordinuoti EP nario ir jį į EP delegavusios partijos veiksmus, efektyviau realizuoti Liberalų sąjūdžio EP rinkimų programines nuostatas.

Leonidas Donskis į  Europos Parlamentą buvo išrinktas pagal Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio sąrašą ir yra EP Liberalų ir demokratų  už Europą (ALDE) frakcijos, vienijančios liberaliųjų  Europos partijų atstovus EP, narys ir ir vienas iš frakcijos valdymo organo – biuro – narių. Europarlamentaras dirba trijuose nuolatiniuose EP komitetuose, viename jų – Žmogaus teisių paskomitetyje – eina savo frakcijos koordinatoriaus pareigas. L. Donskis yra ir penkių EP delegacijų ir asamblėjų, plėtojančių tarptautinius EP ryšius, narys.

Leonido Donskio raštinės įsikūrė: Vilniuje – Sėlių g. 48, Kaune – E. Ožeškienės 9-2a, Klaipėdoje – Liepų g. 49. Raštinėse dirbs Leonido Donskio padėjėjų bei stažuotojų komanda.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: