(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Gegužės 12 dieną 16.00 val. klube „Combo“ (Raudondvario pl. 107, Kaunas), vyks kosmetologų profesinio meistriškumo konkursas „Grožio metamorfozės 2011“, kuris kauniečius ir miesto svečius makiažo spalvomis džiugina jau ketvirtus metus.

Dėl nugalėtojų vardo varžysis būsimieji kosmetologai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių kolegijų. Dalyviai turės pademonstruoti gebėjimą interpretuoti grožio sampratą itin paslaptinga ir moteriška tema – „Gamtos kerai“ bei perteikti estetinius niuansus pasitelkiant visažo magiją.

Konkursantų pasirodymus vertins profesionalūs kosmetologai, televizijos visažistai, aprangos dizaino specialistai.

Renginio „Grožio metamorfozės“ organizatoriai – Kauno kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Visuomenės sveikatos katedra, kurioje realizuojama patraukli Kosmetologijos studijų programa.

Anot „Grožio metamorfozių“ organizatorių, pagrindinis dėmesys Kosmetologijos studijose skiriamas veido ir kūno procedūroms, o tokio pobūdžio konkursai suteikia progą įvertinti grožio, estetikos aspektus ir svarbiausia – jauniems specialistams galimybę pasirodyti visuomenei, įvertinti savo jėgas. Šįmet įėjimas į renginį nemokamas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: