Kaune išdalinti Gerumo kristalai
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Šį antradienį, sausio 3 d., Kauno rotušėje surengtoje gerumo ir padėkos šventėje 24 kauniečiams ir vienam užsieniečiui buvo iškilmingai įteikti Gerumo kristalai.

„Iš tiesų malonu, jog kasmet apdovanotųjų Gerumo kristalais gausėja, jog geri, gražūs darbai tarnauja mūsų bendruomenės labui. Noriu visiems nuoširdžiai padėkoti, jog esate tikri Kauno šviesuliai, rodantys pavyzdį, koks yra tikrasis žmogaus pašaukimas, kas yra tikroji meilė artimui, kokie gali būti tikrojo grožio pavidalai. Tegu šie Gerumo kristalai bus visos Kauno bendruomenės padėkos ženklas Jums“, – kalbėjo Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Gerumo ir padėkos šventėje A. Kupčinskas Gerumo kristalais apdovanojo 25 asmenis. Šie apdovanojimai buvo įteikti už praėjusiais metai padarytus reikšmingus bei neatlygintus darbus: kultūros tradicijų, amžinųjų, krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą, bendruomeniškumą, pagalbą neįgaliesiems, našlaičiams, sergantiems asmenis, kultūros paveldo saugojimą, kūrybišką veiklą.

Gerumo kristalus į savo namus išsinešė įvairių profesijų ir gyvenimo istorijų žmonės: pedagogai, medikai, menininkai, floristas, kunigas, daugiavaikės mamos, motinos, auginančios neįgalius vaikus ir kiti žmonės, kurie nuolat greta savo pagrindinės veiklos spėja rūpintis ir kitais.

„Daryti gerus darbus nėra žygdarbis. Tai turėtų būti kiekvieno iš mūsų kasdienybė. Kviečiu daryti gera ir už tai nelaukti atlygio“, – kalbėjo Gerumo kristalu apdovanotas kunigas A. Kazlauskas.

Įteikęs visus 25 Gerumo kristalus, A. Kupčinskas Kauno miesto burmistro J. Vileišio žalvariniais medaliais apdovanojo Lietuvos Turizmo informacijos centro Barselonoje (Ispanija) vadovą Raimundą Michnevičių ir Paryžiuje (Prancūzija) veikiančios analogiškos įstaigos direktorę Ingą Lanchas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: