(c) M.P.3 archyvo nuotr.

Prieš savaitę išleidusi albumą „+37° (Goal of Science)“ viena populiariausių Lietuvos dainininkių Jurga gyvos muzikos gerbėjus kviečia solinį koncertą spalio 24 dieną Kaune, VDU salėje.

Per tūkstantį žiūrovų išgirs beveik dviejų valandų trukmės gyvos muzikos programą, kurios metu įvyks penkių Jurgos dainų koncertinės premjeros, tarp jų ir jos naujausio radijo singlo „Rykliai ir vilkolakiai“. Taip pat bus atlikti ir keli anksčiau įvairiuose koncertuose skambėję naujojo albumo kūriniai bei Jurgą išgarsinusios albumų „Aukso pieva“ ir „Instrukcija“ dainos.

Pasak Jurgos, artėjančiam koncertui yra smagu ruoštis, „nes tiek daug žmonių kartu scenoje dar nėra buvę“. Koncertą puoš speciali scenografija – mėnulio formos vaizdo projekcijos ir kolonos. Kelias dainas Jurga ketina atlikti su šokėjomis, o dar kelių kūrinių metu gyvai suskambės ir muzikos instrumentas arfa. „Įdomu ir nekantru išgirsti kaip gyvai suskambės nauji kūriniai, į kuriuos su grupe įdėjome daug širdies“, –sakė Jurga, kurios teigimu, didžiausias iššūkis jai pačiai bus suderinti šokį ir dainavimą.

Dėl didelio susidomėjimo naujasis Jurgos albumas „+37° (Goal of Science)“ prekyboje pasirodė keliomis dienomis anksčiau nei planuota. Praėjusią savaitę Jurga surengė naujų dainų pristatymą albumo draugams ir partneriams, o muzikos gerbėjams dalino autografus ir fotografavosi „Baltų lankų“ knygyne Vilniaus „Akropolyje“.

Naujasis Jurgos albumas išleistas po dvejų su puse metų ir yra ekologiškas, pagamintas iš perdirbto popieriaus. Jame skamba dvylika 2008-2009 metais įrašytų dainų. Muzikos kritikai savo recenzijose naująjam albumui jau pažėrė pagyrimų, albumo leidėjų nuomone, šis albumas yra brandžiausias Jurgos kūryboje, o ji pati jį vadina vientisu. Kaip sakė Jurga, ją džiugintų, jeigu kalbėdami apie ją ir jos kūrybą muzikos gerbėjai visų pirmą turėtų omenyje būtent naująjį albumą.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: