(c) organizatorių nuotr.

Jau šį šeštadienį „Mega“ pakvies pačiužinėti blizgančioje naujoje ledo čiuožykloje po atviru dangumi, kuri pretenduoja tapti naujuoju traukos centru Kaune. Šia proga lankytojams organizuojamas ir specialus vienos populiariausių Lietuvos grupių „69 danguje“ koncertas, o čiuožyklą atidarys net trys Kalėdų Seniai.

„Džiaugiamės dėl šios iniciatyvos – juk per šias Kalėdas žmonėms kaip niekad reikia nemokamų pramogų, tad manau, kad tai – puiki dovana. Mums pačioms Kalėdos yra nuostabiausia metų šventė, kurią švenčiame būryje draugų, gerdami karštą vyną bei klausydamosi jaukiai židinyje spragsinčių malkų“, – sakė grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė – Nelly.

Paklausta, kaip pati vaikystėje švęsdavo Kalėdas, Nelly šypsodamasi pasakojo apie ankstyvas dovanų paieškas po eglute. „Kūčių vakarą specialiai eidavau anksti miegoti, kad tik galėčiau kuo anksčiau atsikelti bei patikrinti, ką po eglute palikęs Kalėdų Senis. Šią ypatingą naktį net miegodavau kitame kambaryje, nes manajame stovėdavo eglutė. Iš lovos išsiropšdavau pati pirmoji, gal kokią šeštą ryto, nes visuomet buvo smalsu išpakuoti dovanas bei nuo pat ryto pradėti džiaugtis šia švente“, – pasakojo Nijolė Pareigytė.

Anot jos, Kalėdos yra neatsiejamos nuo dovanų, tačiau paklausta, ką padovanotų savo gerbėjams, jei turėtų neriboto storio piniginę, Nijolė sakė, jog ne materialiniai dalykai svarbiausia. „Gerbėjams dovanotume tai, kas susiję su mumis ir grupe. Todėl įteiktume daugybę geriausių linkėjimų, gerą nuotaiką, na, o jeigu biudžetas išties neribotas, tai dar ir krūvą kompaktinių plokštelių“, – juokėsi atlikėja.

Ledo čiuožyklą kartu su „69 danguje“ merginomis atidarys ir kuo tikriausias, tiesiai iš snieguotosios Laplandijos atskridęs Kalėdų Senelis Joulupukis. Jis, padedamas kolegų iš Lietuvos, bendraus su svečiais ir stengsis visiems po lygiai padalinti Kalėdinės nuotaikos.

Šalia barzdotojo Joulopukio ir žavingų „69 danguje“ snieguolių, žmones linksmins pirmieji ledą išbandysiantys jaunieji čiuožėjai bei vaikų grupė „Saulės vaikai“. Taip pat žadama daugybė siurprizų, ledo diskoteka, kurioje šėls ir legendinis šnipas Ostinas Pauersas bei tikri disco šokėjai ir kitų šventinių pramogų.

Čiuožykloje piruetus ant ledo vienu metu galės braižyti iki 70 būsimų dailiojo čiuožimo talentų. Čiuožykla pirmadieniais-ketvirtadieniais veiks nuo 12 iki 22 valandos, o penktadieniais-sekmadieniais ledo aikštėje bus galima pramogauti nuo 10 iki 23 valandos. Kiekvieną šeštadienio vakarą čia vyks teminės diskotekos, o sekmadieniais nuo 12 iki 16 val. į nemokamas pamokas kvies profesionalūs instruktoriai.  Čiuožykla kauniečius ir miesto svečius džiugins iki sausio 3 d.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: