Kaune vėl organizuojamas Bagažinių turgus

Paskelbė: Gintarė Vasiliauskaitė Data: 2010-07-07 04:38

Spausdinti | Komentarai

Šį šeštadienį, Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“ organizuojamas jau ketvirtasis Bagažinių turgus. Dainininkė Daina Bilevičiūtė, aktyviai dalyvaujanti visuose Bagažinių turguose, šį kartą surengs ir savo koncertą.

„Šis turgus yra išskirtinis ne tik tuo, kad čia galima parduoti ar išmainyti nereikalingus daiktus, bet ir tuo, kad čia skatinamas gyvas žmonių bendravimas. Lietuvoje, ypač didmiesčiuose, retai rasime prekybos vietą, kur žmonės ne tik perka ar parduoda, bet ir kalbasi, dalinasi savo bėdomis ir džiaugsmais“, – sako dainininkė Daina Bilevičiūtė.

Dainininkė pasakoja, kad prašymų padainuoti ji sulaukianti kiekvieno turgaus metu.

Bagažinių turgaus organizatoriai džiaugiasi gausėjančiomis turgaus lankytojų gretomis ir tikisi, kad D. Bilevičiūtės koncertas pagyvins prekybą.

„Džiaugiamės, kad Vakaruose populiari šio turgaus idėja prigijo ir Lietuvoje. Tikimės, kad D. Bilevičiūtės koncertas dar labiau praskaidrins pirkėjų ir dalyvių nuotaikas“, – savo mintimis dalinosi turgaus organizatorių atstovas Jonas Plenta.

Bagažinių turgus vyks šeštadienį, liepos 10 d., automobilių aikštelėje, esančioje prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje, prie Rytinės galerijos. Prekiautojai į turgų atvažiuoja automobiliais, motociklais ar dviračiais ir prekiauja iš jų bagažinių. Už prekybos vietą prekiautojams mokėti nereikia.

RsV agentūros “Promo Service” informacija

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt