(c) kaunozinios.lt archyvo nuotr.

Šiandien Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“ apsilankysiančių kauniečių ir miesto svečių laukia maloni staigmena – atidarymo proga atrakcionų parke bus galima suptis visiškai nemokamai.

„Šiemet ruduo šaltesnis, nei įprasta, todėl nusprendėme kauniečiams ir miesto svečiams įteikti dovaną – vadinamąją „laimingąją valandą“, kuri, tikimės, ne tik sušildys, bet ir paliks neišdildomų įspūdžių“, – sako prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

Nemokamai išbandyti visus atrakcionus bus galima penktadienį, šiandien, nuo 21 iki 22 valandos.

„Su prekybos miesteliu „Urmas“ sėkmingai bendradarbiaujame jau ne pirmus metus, todėl nedvejodami priėmėme pasiūlymą atverti atrakcionus nemokamam apsilankymui. Vakarų Europoje tokios vakarinės „laimingosios valandos“ yra įprastas reiškinys ir suteikia ekstremalių pojūčių mėgėjams daug džiaugsmo“, – sakė atrakcionus į Lietuvą atvežusios bendrovės „Leander“ direktorius Petrus Leander.

Atrakcionų parkas prekybos miestelyje Urmas veiks spalio 15 – lapkričio 14 dienomis. Pusės hektaro ploto teritorijoje veiks apie 20 skirtingų atrakcionų iš Olandijos, Vokietijos, Austrijos, Prancūzijos ir kitų Vakarų Europos šalių.

Parke jau įsikūrė pačios įvairiausios karuselės: nuo vaikiškų iki skirtų tikriems adrenalino mėgėjams. Ne tokių aštrių pojūčių mėgėjai galės pasigrožėti Kauno miesto panorama iš 50 metrų aukščio apžvalgos rato.

Pramogauti prekybos miestelyje Urmas bus galima kiekvieną dieną nuo 12 iki 23 valandos.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: