(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Anykščių pramogų ir sporto komplekso „Keturi kalnai“ sporto salėje vyko Lietuvos graikų-romėnų imtynių jaunučių pirmenybės. Geriausiai sekėsi varžybų šeimininkams – daugiausiai čempionų paruošė Anykščių rajono treneriai Arvydas Krikščiūnas, Artūras Sudeikis ir Renatas Puikis.

Svorio kategorijoje iki 32 kilogramų (7 dalyviai) pirmąją vietą iškovojo Domas Krikščiūnas iš Anykščių.

Svorio kategorijoje iki 35 kilogramų (6 dalyviai) niekas rimčiau negalėjo pasipriešinti anykštėnui Nerijui Venclovui (treneris Arvydas Krikščiūnas).

Svorio kategorijoje iki 38 kilogramų (10 dalyvių) tai pat niekas rimčiau negalėjo pasipriešinti panevėžiečiui Kristupui Šleivai. Trenerio Vladimiro Audicko auklėtinis ant imtynių kilimo neturėjo sau lygių ir taip pat savo varžovus įveikė aiškia persvara.

Kaunietis Jonas Paulauskas dominavo svorio kategorijoje iki 42 kilogramų (13 dalyvių). Trenerio Sauliaus Liaugmino auklėtinis nesunkai pasiekdavo pergales, tačiau tokio pasitikėjimo, kokį rodė šalies pirmenybių metu, jam pritrūksta kovojant tarptautiniame lygmenyje.

Trenerio Eduardo Fainšteino auklėtinis Andrius Jurevičius pirmenybių „auksą“ iškovojo svorio kategorijoje iki 47 kilogramų (18 dalyvių). Vilnietis finalinėje imtyje nugalėjo Gvidą Jakūną iš Joniškio. Andrius be valinių savybių parodė savo neblogą techninį pasirengimą.

Neabejotinas lyderis svorio kategorijoje iki 53 kilogramų (15 dalyvių) Brendonas Kuodis (treneriai Olegas Antoščenkovas ir Arvydas Krikščiūnas) savo varžovams nepaliko jokių vilčių. Finale buvęs anykštėnas Brendonas (šiuo metu LOSC auklėtinis) įveikė kaunietį Paulių Ivanauską. Brendonas turi tikrą kovotojo charakterį ir turėtų tapti labai rimtu imtynininku. O dabartiniu laiku jis per varžybas turėtų aktyviau dirbti ir atlikti metimus stovėsenoje.

Svorio kategorijoje iki 59 kilogramų (13 dalyvių ) niekas rimčiau nepasipriešino Gyčiui Sabučiui (Vilnius LOSC – Tauragė, treneriai Olegas Antoščenkovas ir Jonas Sabutis). Jis prieš savo varžovus pasiekdavo gana nesunkias pergales.

Svorio kategorijoje iki 66 kilogramų ( 21 dalyvis) pirmąją vietą iškovojo Deividas Ramoška iš Anykščių (treneriai Artūras Sudeikis ir Renatas Puikis). Jis iki finalinės imties pasiekdavo nesunkias pergales, o finale jo varžovas Tauras Liaugminas iš Kauno patyrė traumą.

Visas pergales mentėmis iškovojo tauragiškis Mantas Kairys. Trenerio Jono Sabučio auklėtinis užėmė pirmą vieta svorio kategorijoje iki 73 kilogramų (9 dalyviai).

Problemų ant imtynių kilimo neturėjo ir vienas ryškiausių jaunųjų atletų Romas Fridrikas. Visaginietis čempiono titulą iškovojo svorio kategorijoje iki 85 kilogramų (11 dalyvių). Trenerio Vitalijau Nagovicino auklėtinis savo oponentus nugalėjo be vargo, užtikrintai. R.Fridrikas šiemet iškovojo jau antrą šalies pirmenybių nugalėtojo titulą – kovo mėnesį jis pasipuošė jaunių čempionato medaliu.

Svorio kategorijoje virš 85 kilogramų (6 dalyviai) pirmąją vietą iškovojo klaipėdietis Marius Knystautas (treneris Artūras Ševelkovas).

Pirmenybės nustebino dalyvių gausa – dalyvavo 129 imtynininkai.