(c) Lietuvos dziudo federacijos archyvo nuotr.

Kaune savaitgalį pasibaigusiose varžybose paaiškėjo stipriausi Lietuvos dziudo sportininkai bei klubai.

Penktadienį ir šeštadienį Lietuvos atviro čempionato metu vyrai ir moterys kovojo dėl teisės užkopti ant apdovanojimų pakylos bei teisės patekti į Lietuvos nacionalinę rinktinę. Daugiausiai pirmų vietų čempionate iškovojo Kauno miesto atstovai. Pirmąsias vietas savo svorio kategorijose laimėjo šie kauniečiai: Vytautas Skilinskas (66 kg), Gintaras Aleknavičius (73 kg), Karolis Bauža (iki 90 kg), Marius Labalaukis (iki 100 kg), Marius Paškevičius (100 kg ir daugiau), Renalda Gedutytė (iki 70 kg), Gintarė Klišytė (iki 78 kg), Sandra Jablonskytė (78 kg ir daugiau). Kitose svorio kategorijose triumfavo 5 vilniečiai bei viena panevėžietė-šiaulietė: Andrej Klokov (60 kg), Radvilas Matukas (81 kg), Veslava Grigorovič (iki 48 kg), Aurelija Gotto (iki 52 kg), Diana Kiškel (iki 57 kg) bei Justina Skačkauskaitė (iki 63 kg).

Sekmadienį LDF Prezidento Taurės varžybose paaiškėjo ir stipriausi Lietuvos klubai. Moterų tarpe čempionių titulą apgynė Kauno dziudo klubas “Ryto saulė”, tarp vyrų antrą kartą čempionais tapo komanda iš Kauno – “Kario kelio” klubo atstovai.