(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

TV3 projekte „Chorų karai” dalyvaujantis Kauno burgundiškasis choras žiūrovų simpatijas bandys pelnyti savo meile muzikai. Choro vadovė Danguolė Beinarytė tiki, kad šie metai Kaunui bus taip pat sėkmingi.

„Svarbiausia, kad daina sklistų iš širdies ir klausytojams suteiktų džiaugsmo ir teigiamų emocijų. Pasirodymuose žiūrovus ketiname užkrėsti savo energija ir gera nuotaika. Manome, kad Kauno choras gali pakartoti praėjusių metų triumfą projekte”, – atvirauja D. Beinarytė.

Kauno miesto choro atrankoje dalyvavo beveik 300 dainuojančių žmonių, iš kurių buvo priimta 16. Kauniečiai jo vadove išrinko D. Beinarytę, kuri pati yra dalyvavusi 2010 m. „Chorų karuose” ir 2009 m. „Lietuvos balsuose”. Miesto chorą iš kitų projekto dalyvių išskirs burgundiška spalva.

Kauno choras darys viską, kad kovoje už savo miestą juos lydėtų sėkmė. Nors dalyvavimas projekte jau savaime yra laimėjimas, o TV3 „Chorų karuose” varžysis stiprūs dalyviai, Kauno choras tiki, kad jų šansai nueiti iki finalo yra realūs.

Recepto, skirto palenkti komisiją ir žiūrovus į savo pusę, D. Beinarytė neišduoda. „Šį sekmadienį mūsų laukia pirmasis pasirodymas, todėl ruošiamės išsijuosę. Pagrindinis mūsų ginklas bus meilė muzikai, o kitus būdus, kuriais stengsimės sužavėti žiūrovus ir komisiją, atskleisime projekto eigoje”, – teigia choro vadovė.

Kauno burgundiškasis choras į TV3 projekto „Chorų karai” sceną įžengs ir kovas pradės vasario 13 d.

Kauno Burgundiškasis choras

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: