(c) Kauno mažasis teatras

Kauno mažasis teatras naująjį sezoną pradeda rugsėjo 18-22 dienomis. Žiūrovai kviečiami į naujausią režisierės Agnės Dilytės premjerą „Lauros kosmosas“. Spektaklyje analizuojamas šiuolaikinės moters vidinis pasaulis, jos jausmai ir tikrieji sielos poreikiai, susidūrimas su psichologiniu ir fiziniu smurtu, troškimas išsaugoti savas vertybes, nepasiduoti laikmečio diktuojamoms taisyklėms, jos maištas prieš žiniasklaidos, TV, pop kultūros formuojamą vartotojišką ir tolydžio vulgarėjantį požiūrį į moteriškumą, seksualumą, intymumą, prieš grožio kultą ir karjerizmą.

Spektaklyje žaismingai ir (auto)ironiškai, šaržuojant kasdienybėje atpažįstamus tipažus, pasakojamos kelios istorijos, kurias vienija pati pagrindinė tema – meilės ilgesys, bodėjimasis vyro ir moters tarpusavio santykių „kiču“, paviršutiniškumu ir trapumu. Spektaklyje vaidmenis sukūrę – Remigijus Endriukaitis, Asta Steponavičiūtė, Virginija Šimkevičiūtė, Raimonda Pocevičiūtė.

Rugsėjo 26 d. žiūrovai pamatys vieną populiariausių režisieriaus Vytauto Balsio spektaklių „Katytė P.“ pagal E.Ensler pjesę „Vaginos monologai“. „Katytė P.“ – labiausiai intriguojantis Kauno mažojo teatro spektaklis, skirtas tik suaugusiems. Daugelyje scenų statyta pjesė provokuoja netikėtu atvirumu. Kauno mažajame teatre feministinis tekstas atgyja keturių frakuotų vyrų vaidmenyse. Atsiribojimo efektas, pop art stilistika ir monologai virsta žaismingu veiksmu, sukuriančiu patrauklią ir komišką visumą. Skandalingieji „Vaginos monologai“ pateikti delikačiai ir linksmai, nors ir kalbama apie tai, ko iki šiol nebūsite girdėję kalbant garsiai.

Rugsėjo 27 d. kviečiami jauniausieji teatro mylėtojai, kurie pamatys nuotaikingą ir spalvingą spektaklį A.Dilytė „Seneliuko pasakos“

Rugsėjo 29 d. žiūrovų laukiama spektaklyje „Mokėk-duosiu“, pastatytame pagal G.Gugevičiūtės pjesę „Labas gyvenimas“. Spektaklyje mėginant atskleisti jaunos, dar nesusigyvenusios poros bendravimo subtilybes, pradedant nuo stiklinės vandens, kurią prašoma paduoti tik prabudus iš ryto, nuo žodžių „ar tau nesunku …“ iki atsakymo „aš tau ne tarnas…“, pamažu apsinuogina ir atsiskleidžia žmonių bendravimo santykių dramatizmas – tai kas gi yra aukščiau, vyras ar moteris..?

Teatro spektakliuose vaidinantys aktoriai Ramūnas Šimukauskas, Asta Steponavičiūtė, Lina Kaladytė, Saulius Bagaliūnas, Birutė Prekevičiūtė, Kristina Tunaitytė ir kt. puikiai pažįstami ne tik Kauno mažojo teatro žiūrovams, aktoriai aktyviai dalyvauja ir kituose teatro bei televizijos projektuose.

Naujajame teatro sezone žiūrovai taip pat galės pamatyti spektaklius B.Srbljanovič „Su Naujaisiais metais, Ana“, V.Balsys „Akla višta“, M.Valiukas „Septyniolioka“, M.Ivaškevičius „8-230, tai aš“. Jaunesnius teatro lankytojus pakviesime į A.Dilytė „Mėnulio koja“, o pačius jauniausius teatro mylėtojus į spektaklius A.Dilytė „Kreivos daiktų istorijos“, A.Dilytė „Mano megztinis kandžiojasi“.

Įpusėjus rudeniui repertuarą planuojama papildyti režisieriaus Vytauto Balsio premjera.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: