(c) Urtės Latkauskaitės nuotr.

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorė Edita Gudišauskienė pasirašė įsakymą nuo rytojaus, spalio 8 dienos, pradėti šildymo sezoną Kauno mokyklose. Nuo spalio 5 dienos Kaune jau pradėti šildyti vaikų lopšeliai – darželiai ir ligoninės.

„Mokyklose jau vyksta parengiamieji darbai, o nuo penktadienio jos bus šildomos“, – sakė E. Gudišauskienė.
Primename, kad nesvarbu, ar yra paskelbta šildymo sezono pradžia, daugiabučių namų gyventojai turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios. Apie tai jie turi pranešti šilumos tiekėjui. Daugiabučių gyvenamųjų namų patalpos gali būti pradėtos šildyti ir vėliau, jei tam pritaria dauguma gyvenamojo namo bendrasavininkių.

Kauniečiai neskuba su prašymais, tikėdamiesi, jog oras dar šiek tiek atšils ir šildymo sezoną bus galima pradėti vėliau.
Šilumos ūkio įstatymas įpareigoja šildymo sezoną pradėti tuomet, kai pastarąsias tris dienas vidutinė paros temperatūra yra žemesnė nei 10 laipsnių.

Kai bus nuspręsta pradėti šildymo sezoną Kaune, šildymo sistemų prižiūrėtojai šildymo sistemas turėtų paleisti per 5 kalendorines dienas nuo šildymo įjungimo pradžios.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: