(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Nuo šiandien, į Kauno oro uostą užsuks visi tarpmiestiniai autobusai, važiuojantys per Karmėlavą (Kauno rajonas).

Didinant visuomeninio tarpmiestinio transporto patrauklumą nuo birželio 1 dienos Valstybinės kelių transporto inspekcijos (VKTI) sprendimu Kauno oro uostas įtrauktas į tarpmiestinių autobusų stotelių tinklą.

„Tai reiškia, kad visi tarpmiestiniai autobusai, važiuojantys per Karmėlavą, užsuks į Kauno oro uostą. Visagino, Utenos, Zarasų, Rokiškio ar Anykščių regionų keleiviai galės tiesioginiais tarpmiestiniais autobusais atvykti į Kauno oro uostą ar grįžti atgal. Taip gerinamas ir susisiekimas tarp Kauno oro uosto bei Kauno autobusų stoties.

Tarpmiestiniais autobusais per Kauno autobusų stotį (persėdant Kauno autobusų stotyje), Kauno oro uostas tampa labiau pasiekiamas ir Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės ar Panevėžio regionų keleiviams“, – teigė keleivių vežimo bendrovės „Kautra“ marketingo direktorius Gintautas Pakusas.

Kauno oro uosto vadovas Arijandas Šliupas teigė, kad oro uosto pasiekiamumas yra vienas svarbiausių elementų, kuriam visada skiriamas didelis dėmesys.

„Džiaugiamės, kad mūsų partnerių sąrašą papildė didžiausia Lietuvoje keleivių pervežimo įmonė „Kautra“. Esame pačiame Lietuvos centre, nuo šiol oro uostą bus galima dar lengviau pasiekti iš visų mūsų šalies regionų. Esu tikras, kad galimybė maršrutiniu autobusu atvykti tiesiai į oro uostą bus patogi keleiviams bei padidins oro uosto pasiekiamumą ir patrauklumą Lietuvoje“, – sakė A. Šliupas.

Kauno oro uoste yra įrengtas modernus autobusų laukimo paviljonas, jame skelbiami autobusų eismo tvarkaraščiai. Keleivių patogumui Kauno oro uosto atvykimo salės informaciniuose ekranuose bus skelbiamas ir artimiausių tarpmiestinių autobusų išvykimo laikai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: