Kaunas.lt archyvo nuotr.

Kauno oro uostas (KUN) pasirašė žemės sklypo nuomos sutartį su aukciono laimėtoju UAB aviacijos kompanija „Aviabaltika“. Aukciono nugalėtojai įsipareigojo 19 tūkst. kv. m. sklype pastatyti ir eksploatuoti orlaivių remonto angarą. Žemės sklypo nuomos sutartis pasirašyta 40 metų. 

Pagal aukciono sąlygas investuotojai sklype turės pastatyti 15 tūkst. kv. m. orlaivių techninio aptarnavimo ir remonto angarą, atitinkantį tarptautinių aviacijos organizacijų tokiai veiklai keliamus reikalavimus.

„Oro uostas siekia tikslingai įgyvendinti ilgalaikę plėtros strategiją ir suburti Kauno oro uoste aviacines paslaugas teikiančias įmones. Tikimės, tai bus jau šeštasis sėkmingai įgyvendintas žemės nuomos projektas, skirtas vykdyti aviacinei veiklai“, – sakė Kauno oro uosto komercijos vadovė Jūratė Baltrušaitytė.

2011 m. Kauno oro uosto keleivių srautas viršijo 872 tūkstančius. Kauno oro uostas yra vienintelis oro uostas Europoje 9 metus iš eilės nuosekliai didinęs keleivių skaičių. Išsiplėtus oro uosto siūlomai skrydžių geografijai, padidėjo ir aktyvaus veikimo zona – oro uosto paslaugomis naudojasi Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Kaliningrado srities ir šiaurinės Lenkijos dalies gyventojai.

Rekomenduojame

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: