(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kaune, „Girstučio“ kultūros ir sporto centre, šalia parduotuvės „IKI“ apsaugos darbuotojai aptiko keistą „dovanėlę“. Viduje, šalia įėjimo stovėjo dėžutė su prisegtu popieriaus lapu, kuriame buvo parašyta: „Gyvi kačiukai“.

Darbuotojai, pažiūrėję, kas yra viduje, aptiko būtent tai, kas ir buvo parašyta – tris, dar visai mažyčius, apie mėnesio amžiaus kačiukus. Neaišku, nei kas juos paliko, nei kada spėjo tai padaryti – niekas to nepastebėjo, nes ryte prekybos centre būna dar gana nedaug lankytojų. Matyt, būtent todėl ir buvo paisrinktas toks laikas kačiukams palikti.

Dabar mažyliai yra gyvūnų globos ir kontrolės tarnybos „Nuaras“ prieglaudoje. Čia juos atnešė prekybos centro „IKI“, esančio „Girtsutyje“ valytoja. Moteris labai jaudinosi dėl mažylių likimo, tačiau pati jų priglausti sakė negalinti, nes turi savo gyvūnų.

Pavasaris – metas, kai gatvėse ir daugiabučių kiemuose padaugėja mažų kačiukų, kur kas didesnio jų srauto sulaukia ir gyvūnų prieglaudos. Visa tai – neatsakingo žmonių elgesio rezultatas. Dalis tų kačiukų atsivedė laukinės katės, tačiau nemažai jų yra naminių gyvūnų palikuonys, šeimininkų išmesti į gatvę ar palikti kur nors prie durų. O kiek dar jų sulaukia kur kas baisesnio likimo – yra paskandinami, uždusinami ar kitaip nužudomi.

Atsakingiau žiūrėkite į gyvūnų veisimą – nedarykite to, jeigu žinote, kad neturėsite kur padėti ar kam atiduoti mažylių.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: