(c) KobraTV archyvo nuotr.

KobraTV yra vienintelė Lietuvoje studentiška skaitmeninė televizija. Beveik visą komandą sudaro studentai, kuriantys savo laidas bei serialus.

Studentiškos televizijos žiūrovas nuo 7 valandos ryto iki 2 valandos nakties mato tiek oficialias žinias studentams, laidas apie kultūrą, mokslą ir sportą, tiek originalius serialus, laidas apie maisto gaminimą ar linksmai apžvelgiamas kitas naujienų laidas. Taip pat rodomi studentų sukurti įvairios trukmės filmai. Televizija turi ir netradicinių laidų, kurių neįmanoma išvysti nei vienoje televizijoje.

KobraTV rodomos žinios yra vienintelės Lietuvoje skelbiančios išskirtinai vien studentiškas naujienas. Taip pat vykdomos studentiškų sporto varžybų transliacijas – taip propaguojamas studentų sportas.

Laida „Technoliga” buvo kuriama kartu su KTU studentų moksline draugija. Laidoje žiūrovai supažindinami su naujausiais mokslo pasiekimais bei atliekamais eksperimentais, kurios žiūrovai galėdavo namie pasidaryti patys.

Šiuo metu kuriama laida kartu su Kauno kolegijos studentų atstovybe, kuri plačiau supažindins su Kauno kolegijos gyvenimu.

KobraTV veikia beveik 3 metus ir vienija apie 50 narių iš skirtingų universitetų. Prie organizacijos prisijungti gali kiekvienas studentas, norintis save realizuoti televizijoje ir kurti sau artimą studentišką televiziją. Didžioji dalis jaunimo ateina neturėję jokios patirties televizijoje, tačiau komandos senbuviai padeda perprasti televizijos virtuvę. Visi norintys gali užpildyti anketą Kobra TV tinklalapyje http://itv.kobra.ktu.lt/.

KobraTV – tai gerų naujienų televizija. „Mes esame tie, kurie vietoj to, kad kritikuotume esamas televizijas, jog nieko gero nerodo, patys kuriame tai, kas mums patinka.“

VIZITINĖ KORTELĖ:

  • Interneto svetainė: http://itv.kobra.ktu.lt/
  • Vadovo vardas, pavardė: Darius Tribandis
  • Kontaktai: itv@kobra.ktu.lt, 8~(37) 327667.
  • Būstinės adresas: Studentų g. 48A, 207k. 51367 Kaunas
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: