Konferencijoje - susigiminiavę Lenkijos ir Lietuvos miestai
(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.

2011 m. birželio 13–14 dienomis, Augustave vyko Lietuvos ir Lenkijos susigiminiavusių miestų konferencija.

Konferencijos metu buvo pristatytos Lenkijos ir Lietuvos bendrų projektų finansavimo galimybės, Europos teritorinio bendradarbiavimo tinklo Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programa. Lenkijos ir Lietuvos jaunimo mainų fondas, Švietimo sistemos plėtros fondas pristatė 2010 m. ataskaitą, trumpai supažindino su jau įgyvendintais projektais.

Kauno rajono savivaldybės administracija kartu su Kauno rajono turizmo informacijos centru 2010 m. įvykdė projektą „Seinų apskrities ir Kauno rajono savivaldybių turizmo galimybių pristatymas“. Projekto prioritetas pasienio regiono konkurencingumo ir našumo augimas, subprioritetas – turizmo abipus sienos skatinimas ir kultūros (istorijos) paveldo išsaugojimo pagerinimas. Bendra projekto vertė – 102 800 eurų, iš jų Kauno rajonui – 50 000 eurų.

Tikimasi tolesnio bendradarbiavimo su Seinų apskritimi ir naujų projektų, pagerinsiančių Kauno rajono patrauklumą turistams. Konferencijoje buvo pabrėžta, kad ypatingas dėmesys, teikiant paraiškas kitam kvietime bus skiriamas naujų transporto rūšių sukūrimui ir plėtrai.

Kauno rajono savivaldybės informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: