(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Škotijos nacionalinės futbolo rinktinės kandidatų sąraše rungtynėms su Lietuva ir Lichtenšteinu bus daugiau nei pusė Anglijoje rungtyniaujančių žaidėjų, iš kurių devyni atstovauja „Premier“ lygos klubams.

Škotų rinktinės lyderiu laikomas saugas Darrenas Fletcheris, kuris visą savo profesionalo karjerą atstovauja daugkartiniam Anglijos čempionui „Manchester United“. Būtent D.Fletcheris prieš septynerius metus rungtynėse prieš Lietuvą įmušė savo pirmąjį įvartį rinktinėje.

Lietuvos rinktinės treneris Raimondas Žutautas po varžovų draugiškų rungtynių su Švedija peržiūros taip pat pažymėjo, kad šis futbolininkas gali būti pagrindine grėsme mūsiškiams. „D.Fletcherį galima vadinti daugiau nei trečdaliu komandos. Stengsimės šį žaidėją sustabdyti“, – sakė treneris.

Po nesėkmingų draugiškų rungtynių su Švedija škotų sudėtyje įvyko ne vienas pasikeitimas. Į komandą po pertraukos pakviesti du veteranai – gynėjas Davidas Weiras ir saugas Paulas Hartley. „Draugiškose rungtynėse išbandėme įvairių žaidėjų, tačiau dabar atėjo laikas rimtoms kovoms“, – motyvavo savo pasirinkimą rinktinės treneris Craigas Leveinas.

Jo teigimu, Škotijos rinktinė rungtynėms teikia didelę svarbą, nes nori pradėti atrankos ciklą pozityviu rezultatu.

„Žinau, kad prieš kelis metus jau įveikėme Lietuvą, tačiau jie reitinguose šoktelėjo į viršų ir lipa mums ant kulnų. Galbūt žmonės tikisi, kad įveiksime lietuvius namuose, tačiau varžovai to paties tikisi savo aikštėje. Mažiau galvoju apie būsimas dvikovas su ispanais, nes jos išsispręs savaime. Lemtingos grupėje bus rungtynės su čekais ir lietuviais“, – neseniai škotų žiniasklaidai teigė C.Leveinas.

Rungtynėse su Lietuva rugsėjo 3 dieną Kaune greičiausiai nedalyvaus gynėjai Alanas Huttonas, Kevinas McNaughtonas ir puolėjas Stevenas Fletcheris, kurių pagalbos škotai tikisi tik susitikime su Lichtenšteinu. Į kandidatų sąrašą apskritai neįtraukti susižeidę vartininkas Craigas Gordonas gynėjas Gary Caldwellas ir saugas Kevinas Thomsonas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: