Krepšinio sirgalių prie arenų lauks specialūs autobusai
(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Keleivių vežimo bendrovė „Kautra“ į Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynes sirgalius kviečia vykti maršrutiniais autobusais.

„Į kitus miestus vykstantiems sirgaliams siūlome palikti automobilius namuose, mėgautis varžybomis ir nesukti galvos dėl automobilio pastatymo. Autobusai sirgalių po varžybų lauks šalia sporto arenų“, – sakė „Kautros“ marketingo direktorius Gintautas Pakusas.

Per pirmojo etapo varžybas Panevėžyje, kur žais Lietuvos rinktinė, „Kautros“ autobusai kursuos iš Vilniaus ir Kauno.

Iš Kauno autobusų stoties autobusai į Panevėžio areną išvyks 13.25 ir 18 val., o atgal išvyks 23.30 val. (miesto transporto stotelė Tulpių).

Iš Vilniaus autobusų stoties „Kautros“ autobusai į Panevėžio areną išvyks 11.30 ir 18 val., o atgal išvažiuos 23.30 val.

Pirmojo etapo metu taip pat kursuos autobusai, skirti Palangoje gyvensiantiems ir į varžybas Klaipėdoje važinėsiantiems sirgaliams. Iš Klaipėdos arenos (miesto transporto stotelė „Šilo“) į Palangą specialūs autobusai išvyks 23.30 val.

Antrojo etapo metu organizuojami reisai iš Kauno į Vilniaus areną. Autobusai iš Kauno autobusų stoties į Vilniaus areną išvyks 13.10, 15.40 ir 18.30 val., o atgal (miesto transporto stotelė „Širvintų“) grįš 23.30 val.

Trečiojo etapo metu kursuos autobusai iš Vilniaus į Kauno „Žalgirio“ areną. Iš Vilniaus autobusų stoties autobusai išvyks 15 val., o atgal važiuos 23.30 val.

Manoma, kad autobusais naudosis tiek lietuviai, tiek užsienio sirgaliai, kurie dėl viešbučių trūkumo mažesniuose miestuose apsigyvens didmiesčiuose. „Kautra“ sirgalių vežimui skirs tiek transporto priemonių, kiek jų prireiks. Dalis „Kautros” vairuotojų prieš čempionatą tobulina anglų kalbos žinias, lankydami anglų kalbos kursus.

Visa informacija lietuvių bei anglų kalbomis apie specialių autobusų maršrutus pateikiama interneto svetainėje www.autobusubilietai.lt Čia iš anksto galima užsisakyti bilietus. Juos bus galima nusipirkti ir jau įlipus į autobusą.

Vietos, iš kurių po rungtynių išvyks „Kautros“ autobusai, prie arenų bus pažymėtos specialiais ženklais. Bilietų kaina po rungtynių tokia pati, kaip paprastai važiuojant maršrutiniu autobusu.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: