Rugsėjo 11 d. JCI (Junior Chamber International) Lietuva nacionalinė konferencija kviečia keistis ir tobulėti perprantant NLP, koučingo, viešojo kalbėjimo, kūrybiškumo ir startegavimo technikas. Pokyčiai prasidės 8 val. Kaune, ISM universitete (E.Ožeškienės g. 18), kartu su JCI nacionalinės konferencijos atidarymu.

Mahatma Gandhi yra pasakęs: „Būk pokyčiu, kurį nori matyti pasaulyje“. Šių metų JCI nacionalinės konferencijos moto „Pokyčiai“ ir yra nukreiptas į kiekvieno mūsų idealaus siekiamojo „aš“ atradimą ir realizaciją. Renginio metu bus ne tik tvirtinama veikos programa, renkama valdyba, bet ir vyks mokymai. Juose kviečiami dalyvauti tiek organizacijos nariai, tiek visi kiti, kuriems aktualus tobulėjimas asmeninėje ir profesinėje srityje.

„Pokyčiai asocijuojasi su vidiniais asmenybės virsmais ir stereotipiškų, nusistovėjusių dogmų laužymu, naujo požiūrio, naujų vertinimų atsiradimu, vidiniu tobulėjimu. Tai vienareikšmiškai veda tik link geresnių, tauresnių dalykų“, – teigia šių metų JCI Lietuva prezidentė Brigita Valenčienė.

Įvadinį žodį konferencijoje tars sertifikuotas Franklin Covey konsultantas, žurnalistas, visuomenės veikėjas, viešojo kalbėjimo konsultantas Rytis Juozapavičius. Mokymų programoje praktinius užsiėmimus ves licencijuota The Society of NLP trenerė Kristina Kovaitė, koučingo asociacijos ICF Lithuania prezidentė Lėda Turai-Petrauskienė, sertifikuotas Edward de Bono metodų treneris Stepas Šafranauskas, derybų ir oratoriaus meistriškumo instruktorius Igoris Vasiliasukas bei strategijos, pardavimų, rinkodaros, lyderystės konsultantas ir treneris iš Suomijos Timo Wallenius.

Konferencijos mokymų programa sudaryta siekiant aprėpti šiuolaikines mokymosi tendencijas, atskleisti jų taikymo galimybes ir realų poveikį asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Visą dieną truksianti mokymų programa bus vainikuojama iškilmingu baigiamuoju GALA vakaru, kurio metu pagerbiami ir apdovanojami labiausiai nusipelnę organizacijos nariai.

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite čia.

Apie organizaciją: JCI organizacijos veikla orientuota į socialiai atsakingos visuomenės narių ugdymą. JCI (Junior Chamber International) – tarptautinė jaunų, aktyvių žmonių organizacija, įkurta daugiau nei prieš 80 metų Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šiuo metu ji vienija virš 200 000 narių, kurių amžius yra nuo 18 iki 40 metų, ir veikia 110 šalių, tarp jų ir Lietuvoje. Organizacijos šūkis – „Būk geresniu!“ – tai kvietimas kiekvienam mūsų tapti geresniu negu buvai vakar, geresniu bet kurioje gyvenimo srityje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: