Kvietimas į moterų krepšinio klubo
(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.

Spalio 19 dieną, trečiadienį, Garliavos sporto centre (Vasario 16-osios g. 8, Garliava), įvyks Kauno rajono moterų krepšinio klubo „Sirenos“ pristatymas.

Renginio programa:

16:40 – Spaudos konferencijos pradžia,

17:30 – Šventės pradžia,

18:00 – BMKL varžybų Kauno rajono „Sirenos“ – Vilniaus „Kibirkštis-TICHĖ-IKI“ pradžia,

19:50 – Šventės uždarymas.

Vasarą įkurta Kauno rajono moterų krepšinio komanda „Sirenos“ bando gaivinti prieškario moterų krepšinio tradicijas – žaisti su suknelėmis. „Sirenų“ žaidėjos nevilkės įprastų šortų ir marškinėlių. Pamiršto seno, todėl jau naujo dizaino uniformas sukūrė ir pasiuvo „Tūta“.

Būtent šioje komandoje žaidžia Kristina Alminaitė – pati aukščiausia žaidėja Lietuvos moterų krepšinio istorijoje (20 metų, 205 cm, vidurio puolėja). Ji per treniruotes ne tik vykdo užduotis, būdingas moterų krepšiniui, bet ir šlifuoja dėjimo į krepšį techniką!

Trumpai apie klubo narius ir jų pomėgius:

Linas Šalkus. Komandos vyriausiasis treneris. 45 metai. Rašo dailyraščiu. Linksmas, bet reiklus. Į Lietuvos rekordų knygą turėtų būti įtrauktas kaip treneris, kuris be pertraukos ilgiausiai dirbo toje pačioje komandoje – 15 metų.

Edgaras Voronovas 24 metai, 191 cm, treneris. Mėgsta kiną, žvejoti ir grybauti, pavasarį gaus krepšinio trenerio magistro diplomą.

Aivaras Pranckevičius 22 metai, 179 cm, atletinio parengimo treneris. Pasiekęs Lietuvos rekordą estafetėje 4×100 metrų, šalį atstovavo Europos lengvosios atletikos čempionatuose, pasaulio universiadoje. Mėgsta sportą, kiną ir kompiuterį.

Legendinis Juozas Petkevičius: komandos masažuotojas, 66 metai. Žaidėjų nuomone, linksmiausias žmogus komandoje. Laisvalaikį leidžia kepdamas šašlykus, niekada nepamiršta pavalgyti ir pamiegoti.

Justė Kovaitė, 20 metų, 179 cm, komandos vadybininkė. Be krepšinio mėgsta ir lauko tenisą, ilgiausiai atminty jai išlieka pergalės.

Indrė Keršulytė 22 metai, 171 cm, įžaidėja. Studijuoja mediciną. Už krepšinį jau svarbiau tik miegas ir maistas. Traumų patyrė tik slidinėdama, bet ne krepšinio aikštelėje.

Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė, 30 metų, gynėja/įžaidėja. Būsimoji verslo administravimo magistrė, be to, vienintelė mama komandoje – augina 3 metų dukrytę. Puikiai kalba prancūziškai, išragavus visus prancūziškus vynus ir sūrius.

Goda Ziutelytė. 18 metų, ūgis 175 cm, gynėja. Mėgsta gražiai atrodyti. Kol kas su krepšiniu pavyksta suderinti visus mėgstamus užsiėmimus.

Milda Šukytė 18 metų, 176 cm, lengvasis kraštas. Kai nežaidžia krepšinio – apsipirkinėja. Planuoja rinktis policininko profesiją.

Erika Liutkutė 21 metai, 173 cm, gynėja. Būsimoji kineziterapijos specialistė. Mėgsta aktyviai leisti laiką gamtoje.

Indrė Dudėnaitė 23 metai, 184 cm, gynėja. Dėl krepšinio atsisakė vakarėlių iki ryto. Būsimoji viešojo administravimo specialistė.

Laura Rakutytė 25 metai, 183 cm, puolėja. Mėgsta skaityti knygas ir niekaip nepavyksta priaugti svorio. Taikomosios fizinės veiklos specialistė. Komandos žaidėjos ją apibūdina kaip „per gerą“.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: