Organizatorių archyvo nuotr.

Jau po dviejų savaičių Vingio parko estradą Vilniuje sudrebinsianti amerikiečių dainininkė Lady Gaga savo pasirodyme tikisi pamatyti ir sportininkę, kurios vardas dabar – visos Lietuvos lūpose. Atlikėja į rugpjūčio 21-ąją vyksiantį savo pasaulinio turo „The Born This Way Ball“ koncertą kviečia Londono olimpinėse žaidynėse aukso medalį laimėjusią plaukikę Rūtą Meilutytę.

Olimpinėje 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje triumfavusios moksleivės pasiekimas buvo pastebėtas ne vienos muzikos ir sporto pasaulio garsenybės. Socialiniame tinkle „Twitter“ komplimentų penkiolikmetei pažėrė futbolo grandai Wayne Rooney. Robinas van Persie, neseniai Lietuvoje koncertavusios grupės „Red Hot Chili Peppers“ muzikantas Flea ir daugelis kitų žvaigždžių.

Panašu, kad Lady Gagą taip pat sužavėjo penkiolikmetės ryžtas, užsispyrimas ir įkvepianti triumfo istorija.

Praėjus keletui dienų po ceremonijos, kurioje Rūtai užkabintas aukso medalis, Lady Gagos koncerto Lietuvoje organizatoriai gavo jos vadybininkų laišką, kuriame nurodoma perduoti sportininkei kvietimą apsilankyti koncerte Vilniaus Vingio parke.

„Kvietimas – dviems asmenims. Norima kukliai prisidėti prie visų sveikinimų, kurių sulaukė Rūta.

Teko girdėti, kad laisvalaikiu Rūta mėgsta klausytis muzikos, be to, po olimpiados ji ketina atostogauti Lietuvoje. Susisieksime ir perduosime kvietimus, tikėdamiesi, kad koncertas smagiai paįvairins Rūtos atostogas“, – sako Lady Gagos koncertus trijose Baltijos šalyse rengiančios agentūros „BDG Music“ atstovai.

Tikėtina, kad būtent įspūdingas sportininkės pasirodymas sutelkė Lady Gagos mintis į mūsų šalį – praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose dainininkė patalpino linkėjimus Lietuvai ir priminė apie artėjantį susitikimą Vingio parke.

Pirmą kartą mūsų šalyje koncertuosiančios Lady Gagos pasirodymas iš anksto vadinamas įspūdingiausiu popmuzikos šou mūsų šalies istorijoje – scena šiam koncertui bus konstruojama keletą dienų.

Šiuo metu Lady Gaga atostogauja po įtemptų gastrolių Australijoje ir Azijoje. Koncertų turą dainininkė atnaujins rugpjūčio 14-ąją – pasirodymų seriją Europoje pradės Bulgarijoje. Savaite vėliau ji sveikinsis su dešimtimis tūkstančių žiūrovų Lietuvoje.

Laukdama koncertų turo tęsinio, dainininkė nenuobodžiauja – į jos vardinių kvepalų „Fame“ pristatymą Japonijoje susirinko tūkstančiai gerbėjų, kurie eilėje į renginį laukė net 40 valandų.

Populiarumo viršūnėje esanti dainininkė savaitgalį atskleidė ir būsimo trečiojo savo albumo, kuris bus išleistas kitais metais, pavadinimą – „ARTPOP”. Šį žodį Lady Gaga išsitatuiravo, nufotografavo tatuiruotę ir taip pristatė jį gerbėjams.

Vieną būsimojo albumo kūrinių Lady Gaga atlieka kai kuriuose dabartinio savo koncertų turo pasirodymuose. Greta hitų „Poker Face“, „Paparazzi“, „Born This Way“, „Judas“ ir daugybės kitų populiarių dainų šią premjerą galbūt išgirs ir lietuviai, šėlsiantys renginyje, kurį galima drąsiai vadinti amžiaus koncertu mūsų šalyje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: