(c) Valdo Malinausko nuotr.

Vilius Laurinaitis Kijeve vykusiame tarptautiniame olimpinio čempiono O.Kolčinskio graikų-romėnų jaunimo imtynių turnyre užėmė pirmąją vietą. Lietuvos olimpinio sporto centro auklėtinis nugalėjo keturis varžovus ir iškovojo aukso medalį svorio kategorijoje iki 96 kilogramų.

Sunkiasvoris Marijus Grygelis (120 kg) finale pralaimėjo žiūrovų palaikomam ukrainiečiui ir tenkinosi antrąja vieta.

Iš penkių turėtų kovų vienąsyk kluptelėjęs Julius Matuzevičius (84 kg) apdovanotas bronzos medaliu.

Kiti atletai pasirodė kukliau. Remigijus Guntis (66 kg) užėmė septintą vietą, o Artūras Sekus (taip pat 66 kg) liko vienuoliktas.

Eivydas Sekus (74 kg) ir Ramūnas Dagys (60 kg) pralaimėjo pirmas kovas ir užėmė vietas antrame dešimtuke.

„Mūsų jauni sportininkai sutvirtėjo ir ūgtelėjo, todėl natūraliai perėjo į sunkesnį svorį. Jiems prireiks šiek tiek laiko iki pilnos adaptacijos savo kategorijose. Mūsų tikslas toks ir buvo – duoti galimybę išbandyti save naujose aplinkybėse. Nudžiugino Vilius Laurinaitis. Jis subrendo tiek taktiškai, tiek techniškai. Plika akimi matosi, kad Vilius turi neeilinį treniruočių partnerį – Mindaugą Ežerskį“, – pasakojo treneris Ruslanas Vartanovas.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 162 atletai iš Ukrainos, Moldovos, Baltarusijos, Rumunijos ir Lietuvos.