(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

2009/10 metų sezono Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalas, kuriame susitiks Panevėžio „Ekranas“ ir Vilniaus „Vėtra“ įvyks gegužės 15 dieną Kauno S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione. Rungtynių pradžia – 17 valandą 10 minučių.

LFF taurės turnyre šį sezoną iš viso dalyvavo 50 komandų. A lygos čempionas „Ekranas“ kelyje į finalą ketvirtfinalyje nugalėjo „Šilutės“ klubą, o pusfinalyje – FBK „Kauną“. Šalies vicečempionė Vilniaus „Vėtra“ atitinkamai įveikė Tauragės „Taurą“ ir praėjusiais metais taurę iškovojusią Marijampolės „Sūduvą“.

64-ojo Lietuvos futbolo istorijoje taurės finalo laimėtojas paaiškės per vienerias rungtynes. Dvikovos vieta Kaunas pasirinktas tiek dėl geografinio patogumo, tiek dėl S.Dariaus ir S.Girėno stadiono aikštės kokybės.

„Kadangi finale žais Panevėžio ir Vilniaus komandos, šiuose miestuose rengti finalo negalėjome laikantis neutralumo principo. Atvykti į Kauną turėtų būti patogu abiejų ekipų sirgaliams. Taip pat atsižvelgėme į tai, kad šiuo metu Kauno stadione veja yra bene geriausios būklės Lietuvoje, todėl abu finalo dalyviai galės pademonstruoti visus savo sugebėjimus“, – sakė LFF Varžybų vykdymo skyriaus direktorius Nerijus Dunauskas.

Įėjimas į LFF taurės finalo rungtynes bus nemokamas. Negalintys atvykti į stadioną rungtynių transliaciją turėtų išvysti per „Lietuvos ryto“ televiziją, kurios ekranuose šiemet futbolo mėgėjai gali stebėti ir A lygos čempionato kovas.

„Ekranas“ ir „Vėtra“ tarpusavyje LFF taurės finale žais pirmą kartą. Nuo 1990 m. Panevėžio klubas jau žaidė penkiuose finaluose ir laimėjo du kartus, o „Vėtrai“ finaluose nesėkmingi buvo visi trys bandymai.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: