Lietuvos futbolo rinktinė išbandys jėgas su Armėnija
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė kitas draugiškas rungtynes žais rugpjūčio 10 dieną su Armėnija Kauno S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione.

Kontrolinė dvikova su Armėnija rugpjūčio 10-ąją – pasirinkta ruošiantis EURO 2012 atrankos rungtynėms su Lichtenšteinu ir Škotija.

„Armėnijos rinktinė pademonstravo savo pajėgumą sėkmingu žaidimu atrankos varžybose, demonstruoja agresyvų futbolą. Todėl šios draugiškos rungtynės mums turėtų būti gera repeticija prieš atrankos kovas rugsėjį“, – aiškino Lietuvos futbolo federacijos rinktinių skyriaus vadovas Robertas Tautkus.

Europos čempionato atrankos B grupėje Armėnija su 8 taškais užima ketvirtąją poziciją tarp šešių komandų. Armėnai yra įveikę Slovakijos (3:1) ir Andoros (4:0) ekipas bei sužaidę lygiosiomis su Makedonija ir Rusija (0:0).

Lietuviai ir armėnai tarpusavyje yra susitikę vieną kartą – 2000 m. Kaune. Tada pergalę rezultatu 2:1 šventė svečiai. Antroji komandų dvikova vyks rugpjūčio 10 d., pradžia – 19 valandą. Rungtynes nemokamai galės stebėti Lietuvos rinktinės EURO 2012 abonementų savininkai.

Į atrankos kovas Lietuvos futbolininkai grįš rugsėjo pradžioje. Rugsėjo 2 dieną Lietuvos komanda priims svečius iš Lichtenšteino, mačo pradžia – 18 valandą.

Po keturių dienų, rugsėjo 6 d., Lietuvos rinktinė svečiuosis Škotijoje. Glazgo „Hampden park“ stadione komandos susitiks 22 valandą mūsų laiku. Bilietus į šias rungtynes iki rugpjūčio 4 dienos galima rezervuoti internetu Sportfan.lt.

Europos čempionato atrankos ciklą Lietuva užbaigs spalio 11 dieną rungtynėmis su Čekija namuose.

Lietuvos futbolo federacijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: