(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Nors mačas tarp Lietuvos ir Ispanijos futbolo rinktinių baigėsi Lietuvos pralaimėjimu, mūsų šalies futbolo sirgaliai įrodė, jog jie yra „kietesni“ žaisdami stalo futbolą. Lietuvos sirgaliai rezultatu 3:2 sutriuškino Ispanijos rinktinės sirgalius „Carlsberg“ stalo futbolo turnyre, surengdame prieš pat rinktinių rungtynes.

Pusvalandį prieš prasidedant rungtynėms Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadiono prieigose aistros nurimo kovose tarp sirgalių prie futbolo stalų. Iš viso sirgaliai sužaidė penkis turus. Pirmuosius du triuškinančiu rezultatu laimėjo lietuviai ir jau nebebuvo abejonių, kad trečiasis turas atneš lietuviams pergalę. Tačiau įvykiai pakrypo netikėta linkme ir ispanų sirgaliai laimėjo du turus iš eilės. Paskutinysis turas vyko taškas į tašką ir rezultatas buvo neaiškus iki paskutinės minutės, ir tik vieno taško skirtumu laimėjo Lietuvos rinktinės sirgaliai.

Viso žaidimo metu į palapinę plūdo savo šalies atstovus norintys palaikyti sirgaliai, prie futbolo stalų skambėjo Ispanijos rinktinės sirgalių dainos. O lietuviams kovinės dvasios įkvėpė „Carlsberg“ palapinę aplankęs Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Liutauras Varanavičius.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: